Kush është në foto? - 39 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 102310

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#950 ne: 02-06-2005, 09:57:01
E saktë je Xhan Xhan,
Vazhdo me një foto tjetër.

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#951 ne: 02-06-2005, 10:03:49
thanks siner :D
ok ky nuk eshte model ......mos e ngatarroni  :P
ok gjejeni vet tani...gocat menjehere e gjejn :D

[attachment[/attachment]

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#952 ne: 02-06-2005, 11:21:09
Mos eshte  Justin Timberlake

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#953 ne: 02-06-2005, 13:01:09
E saktë je. Mua s'më kujtohej emri i tij.
Vazhdo Miss Kuc Kuc. ;)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#954 ne: 02-06-2005, 13:38:34
ha ha thash une se menjehere gocat do e njohin :D ha ha

Edhe ti siner je i sakte :D se e dinke dhe ti ate.....

jepi vlonjate....

P.S no. 1 eshte 'S' no. 3 'o . B' po number 2 kush eshte missi  (?)

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 02-06-2005, 20:19:48
Jessica Alba.  :P  :P  :P

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 02-06-2005, 20:25:54
 Jojo: e gjeta une e para xhaniii.

Hiiiii.

te vej une nje foto tani? (?)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 02-06-2005, 20:28:10
po sweetness ashtu thash dhe une ...qe  eke rralen ti se ti postove pergjigjen me para se une .....

jepi rrusho....ndonji te bukur  ;) :D  :-[

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#958 ne: 02-06-2005, 20:29:36
hmmm i donno.

jepi ti.  :)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#959 ne: 02-06-2005, 20:56:25
ok kush eshte ky rrusho me te kuqe :D

MISSI por nuk e gjete do te marr qenushin e vogel (SEXY meduket  ekishte emrin)  :P

hajdeni people gjejeni  ;)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#960 ne: 02-06-2005, 20:57:07
................... ................... .................

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#961 ne: 02-06-2005, 20:59:20
ja dhe nje tjeter per ju gocat ha ha  :-[  :P  ;)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#962 ne: 02-06-2005, 22:14:12
LOL jarge: por per mua ske lan nje ti me...ha ha

eshte burri im 20..ha ha se po plaket pak LOL

BRAD PITT who alse ha ha

ok po ve burrin tim no 3...shifeni a e gjeni dot???

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#963 ne: 02-06-2005, 22:17:17
zemra po me rreh nga ky dreqi  :love: :-x

MISSY spaskemi gjet hic neve dashkemi futbollistat ha ha  :P

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#964 ne: 02-06-2005, 22:57:12
 LOL ti po ti merr trupi i tij qe ja harrove fare emrin...LOL
nejse ce do emrin kur vetem ti hec mend trupi i tij ha ha

loz per purtugalin..edhe per manshester united :D eshte portugez eshte vetem 19 vjecar moj missy...ha ha
e ka mbiemrin ronaldo...gjej emrin ha ha

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#965 ne: 03-06-2005, 18:33:54
 uaaaaaaa se keni gjet se kush eshte ky ylli... :O ...........

s'shifni futbool juve more...aman aman ...ok nejse.....ishalla e gjen sweetness tani ose ndoshta dikush tjeter  ^o) .....nje ndihme tjeter eshte burri im  :-[

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#966 ne: 03-06-2005, 18:39:28
Cristiano Ronaldo...  ^o)

Ku e gjete me?APo e klonove?  :P

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#967 ne: 03-06-2005, 19:08:47
ha ha GJUMASH ai me gjeti mua ... se donte nje accountant qe tja bente llagarit paret

e medha qe kishte ashtu u njoftem neve :D ishte shuem romantike ama..  :P ...

hajde gjumash na vij ti nje foto tani....e ke rrallen ti....na vi nje te bukur...jo mate bukur si vetje ... por dikush ha ha

sweetness yll ashtu do partia...dukesh qe te kam shoqe te mire se shoqja nuk shkon per burrin e shoqes ha ha  :P prandaj se njofte ti kete..ha ha .....

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#968 ne: 03-06-2005, 19:12:58
Kush eshte ky?  ^o)

[attachment[/attachment]

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#969 ne: 03-06-2005, 19:58:59
 e njoh GJUMASH se ka nje tenelovel qesharake dhe ka luajtur tek ca filma por smo me kujtohet.... :-[ ^o)

 SWEETNESS do e gjej besoj se ajo jeton en AMERICA  ;)

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#970 ne: 04-06-2005, 16:03:04
Hej mos e bëni lojën mish-mash. Shkoni te temat e dashurisë e shprehni ndjenjat ndaj sportistëve. :P
Dhe ju që gjeni përgjigjet edhe nëse e dini mos u paraqitni këtu nëse s'doni të vini foto të re. Ashtu janë rregullat.
Hëmm, Gjumash, ndihmë! ;)

 • Postime: 1556
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 04-06-2005, 20:27:58
SWEETNESS WHEERE R U ??????????????????

haha  :-[ come on u know this............... .........muahhhhhhh yllooooooooo flm  :-[

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#972 ne: 04-06-2005, 20:28:14
                      :(    

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#973 ne: 04-06-2005, 20:34:50
Sweetness, pasi që po inkuadrohesh këtu e kam një vërejtje për ty. Mos u inkuadro nëse s'je në gjendje që ta vazhdosh lojën sepse po e çrregullon dhe po ia humb lezetin. Nuk kam vënë kot rregulla unë në fillim. Nuk them që të respektohen bash me përpikëri por ju qysh po bëni nuk shkon kështu.
Faleminderit për mirëkuptim.

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#974 ne: 05-06-2005, 01:07:17
Ok me qe asnje ska dhen ndonje pergjigje.

Eshte aktor amerikan, ka luajtur ne shume filma, dhe neper telenovela.

Eshte nje telenovel , What's up, Dad?

Tash do e gjeni menjeher.  ^o)  ^o) ^o)

Temat e fundit