×
Hyrja
Profili

Kush është në foto?

Kush është në foto?

· 2167 · 93569

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#2150 ne: 13-08-2010, 18:06:25
po ket derkucin ktu qe ke vendos ti dhe nena e tij nuk e njeh..jo me ne..:)..??...nuk esht vepruar ashtu si thoj ti shiko mir... Dhe.nuk ben mir qe i fshin fotot..??

#2151 ne: 05-01-2011, 12:45:49
^o)
[/color]
.................................

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2152 ne: 06-07-2012, 23:47:39
Ajo labia Poni eshte kjo :D

e gjeta? :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#2153 ne: 06-07-2012, 23:48:30
Aurela Gace :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2154 ne: 06-07-2012, 23:51:14
Aurela Gace :P

Me vertete?  :O


Per respekt te Oblivion dhet te benin sikur se dinim miiiii LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#2155 ne: 06-07-2012, 23:53:13
LOL o ti do kafshuar LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2156 ne: 07-07-2012, 00:01:53
S'jam hilacake  :D


Kete te fotoja nuk e di  :S

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#2157 ne: 07-07-2012, 00:05:07
LOL

Po tallet kjo me duket me.inteligjencen tone LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#2158 ne: 07-07-2012, 00:10:10
Ai eshte, ai qe me pelqen mua LOL  thuje si quhet LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2159 ne: 07-07-2012, 00:10:25
Sander Prosi?

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#2160 ne: 07-07-2012, 00:11:43
Gjumasho e qelbe fare me kete pergjigje LOL

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#2161 ne: 07-07-2012, 00:12:30
Al pacino  :P

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#2162 ne: 07-07-2012, 00:16:55
Po ashtu me duket moj.  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#2163 ne: 07-07-2012, 00:19:05
A eshte filmi "le parrain"?

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#2164 ne: 07-07-2012, 00:21:20
endrrimtare, une qelba, ti e kenaqe. :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#2165 ne: 07-07-2012, 00:23:32
Tani une s"hapa gje google por direkt me shkoi mendja te filmi qe citova lart. Plus qe eshte aktori im i preferuar. I bera njecik publicitet LOL

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#2166 ne: 07-07-2012, 00:27:07
Ai eshte, ai qe me pelqen mua LOL  thuje si quhet LOL

LOL

Temat e fundit