Le te flasim me Akronime! - 44 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim me Akronime!

Le te flasim me Akronime!

· 1927 · 70774

 • Postime: 4261

#1075 ne: 01-09-2007, 18:10:26
Bleta me fame :D

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1076 ne: 01-09-2007, 21:57:59


Po, valla ;)

 • Postime: 4261

#1077 ne: 02-09-2007, 02:04:22
Po deee :D

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1078 ne: 02-09-2007, 07:49:17
Flmd qe ma qan hallin, Bleta

 :perqafim Motrave dhe Charli-t te dashuruar mbas motres se madhe me shkronjen "B". :P :D

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1079 ne: 02-09-2007, 11:13:55


Me nder qofsh, çdoherë!  :pafshim

 • Postime: 4261

#1080 ne: 02-09-2007, 12:47:17
Mjesii goca :d

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1081 ne: 02-09-2007, 12:57:42


Mjesi Charlie   :P  :pafshim

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#1082 ne: 02-09-2007, 13:07:53
Miredita

 • Postime: 4261

#1083 ne: 03-09-2007, 10:22:51


Mjesi Charlie   :P  :pafshim


S'mundem :D

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1084 ne: 03-09-2007, 17:03:35


S'ka gjë ;)!!!

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1085 ne: 03-09-2007, 18:11:44
Ciao Cuca dhe Cun!  :perqafim

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1086 ne: 03-09-2007, 18:36:44


Tung tung   :perqafim

 • Postime: 4261

#1087 ne: 03-09-2007, 22:43:16
Mrama :D

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1088 ne: 03-09-2007, 23:29:56


Gjume te embel, i dashur Charlie! ;)

 • Postime: 4261

#1089 ne: 03-09-2007, 23:58:01
Natën yllo  ;)

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1090 ne: 04-09-2007, 14:29:06


Pershendetje ;)

 • Postime: 4261

#1091 ne: 05-09-2007, 21:47:21


Pershendetje edhe per ty  ;)

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1092 ne: 05-09-2007, 21:50:02


Pershendetje te perzemerta shuuuuuume ;)

 • Postime: 4261

#1093 ne: 05-09-2007, 22:02:57

Shume pune :D

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1094 ne: 05-09-2007, 23:12:23


Të uroj pune te mbarë dhe naten :perqafim

 • Postime: 4261

#1095 ne: 05-09-2007, 23:18:04

Gjume te embel :D


#1096 ne: 05-09-2007, 23:19:33
edhe ty ate te uroj :D

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1097 ne: 06-09-2007, 00:00:05


Si te duash, ti i nderuar! ;) :P

 • Postime: 4261

#1098 ne: 06-09-2007, 09:50:32
Ok  ;)

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1099 ne: 06-09-2007, 23:58:23


Gjume te embel ;)

Temat e fundit