Le te flasim me Akronime! - 46 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim me Akronime!

Le te flasim me Akronime!

· 1927 · 70819

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1125 ne: 15-09-2007, 21:52:58
flm

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1126 ne: 16-09-2007, 11:58:08


Miredita :)

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1127 ne: 16-09-2007, 12:52:52Mirdita dhe ty 


 • Postime: 4261

#1128 ne: 16-09-2007, 14:45:33

Miredita juve :D 


 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1129 ne: 16-09-2007, 16:46:07


Pershendetjeeeeeeee eeee :perqafim

 • Postime: 4261

#1130 ne: 16-09-2007, 19:41:31


Pershendetje dhe ty ;)

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1131 ne: 16-09-2007, 23:43:03


Natën e mirë dhe gjume te ëmbël :pafshim

 • Postime: 4261

#1132 ne: 17-09-2007, 15:28:18


Zgjohu tani :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1133 ne: 17-09-2007, 15:45:40
zgjut jam...ti?

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1134 ne: 17-09-2007, 17:22:20


Jam zgjuar pak si vone sot, pasi mbreme kam shikuar TV deri vone....

 • Postime: 4261

#1135 ne: 17-09-2007, 22:38:16


Si je sot :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1136 ne: 18-09-2007, 00:13:15
mire flm.ti?

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer

#1137 ne: 18-09-2007, 06:47:03


Përshëndetje Pellumba!! :D :P

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1138 ne: 18-09-2007, 17:07:10


Pershendetjeeeeee :perqafim :pafshim :)

 • Postime: 4261

#1139 ne: 25-09-2007, 19:51:31

Ku jeni

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1140 ne: 25-09-2007, 23:16:28

Te falemnderit shume per "dashurine e treguar" :perqafim ;)

 • Postime: 4261

#1141 ne: 26-09-2007, 01:11:25
Ska gje :D

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1142 ne: 26-09-2007, 10:59:00


Miremengjesi :)

 • Postime: 4261

#1143 ne: 26-09-2007, 14:59:22
ME grip  :-[ :D  

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1144 ne: 27-09-2007, 00:18:46


Edhe une me grip :O :D

 • Postime: 4261

#1145 ne: 27-09-2007, 04:02:46Sherim te shpejt  ;)

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1146 ne: 27-09-2007, 18:19:25


Edhe ty i nderuar ;)

 • Postime: 1608
 • Gjinia: Femer

#1147 ne: 29-09-2007, 06:31:42
une sa e kalova  :D

 • Postime: 1443
 • Gjinia: Femer

#1148 ne: 30-09-2007, 12:40:16


Ku keni humbur? :O

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1149 ne: 30-09-2007, 12:45:34

Ja ku jam?  ;)

Temat e fundit