Le te flasim me Akronime! - 47 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim me Akronime!

Le te flasim me Akronime!

· 1927 · 76080

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1150 ne: 30-09-2007, 23:36:20

Si duket po... ;)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1151 ne: 01-10-2007, 15:07:49

Kendej verdall jam :D

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1152 ne: 01-10-2007, 18:07:33


Edhe une ;) :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1153 ne: 01-10-2007, 19:31:03


Me vjen mire ;)

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1154 ne: 02-10-2007, 00:35:06


Sa mire ;) :) :perqafim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1155 ne: 03-10-2007, 15:59:07Ehh mire mire :D

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1156 ne: 04-10-2007, 12:41:31


Mirëdita  :engjell:

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1157 ne: 11-10-2007, 16:18:44


Pa pa pa... Cfare mungese :P

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1158 ne: 13-10-2007, 15:19:31

Ketu :D

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1159 ne: 14-10-2007, 15:25:50


Mire se te gjeta ;)

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1160 ne: 02-11-2007, 00:02:43


Ku jeni more te gjithe? :O

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1161 ne: 03-11-2007, 16:28:17
Une tani para kopmjuterit  :)

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1162 ne: 03-11-2007, 23:58:00


Mire se vjen Oqeani :perqafim ne kete loje!

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1163 ne: 04-11-2007, 02:01:44
Mire se te gjeta  Englishbee    :engjell: . Qendro stoike se do te vijne dhe te tjere  :P  :perqafim

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1164 ne: 07-11-2007, 23:44:22
Përzemërsisht!!!
 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1165 ne: 08-11-2007, 01:03:05


Pershendetje te perzemerta te gjitheve :perqafim

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1166 ne: 08-11-2007, 01:06:32


 :perqafim për ty!

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1167 ne: 08-11-2007, 13:29:31
Ju dua :d
 

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1168 ne: 08-11-2007, 17:42:23


Mire se vjen :perqafim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1169 ne: 09-11-2007, 08:08:24Edhe mu :D

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1170 ne: 09-11-2007, 12:18:05


Shihemi ketej pari ;)

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1171 ne: 10-11-2007, 12:29:10Patjeter :D

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1172 ne: 18-11-2007, 21:07:09


Te pershendes perzemersisht! :perqafim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1173 ne: 19-11-2007, 18:09:14Edhe une ty  :perqafim


 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1174 ne: 19-11-2007, 18:21:20


Te falemnderit ;) :perqafim

Temat e fundit