Le te flasim me Akronime! - 49 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim me Akronime!

Le te flasim me Akronime!

· 1927 · 73316

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1200 ne: 25-11-2007, 23:36:24
Gjume te embel   :perqafim :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1201 ne: 26-11-2007, 00:18:20
edhe ty..
pershendetje ch...

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1202 ne: 26-11-2007, 23:23:35

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1203 ne: 26-11-2007, 23:26:52
Mire se erdhe :D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1204 ne: 26-11-2007, 23:29:22
Mirë se erdhe :D


Charlie te tradhtoi Buzeqeshja,po e dredh me te tjerat tani LOL LOL :D Shaka eeeeeee Leona se mos ma marresh per keq se po tallem me kete Kopucin :D

Ika une naten

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1205 ne: 26-11-2007, 23:31:00Mire se të gjej!

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1206 ne: 26-11-2007, 23:33:29


Berni

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1207 ne: 26-11-2007, 23:36:11
Si ke qenep.S. O Berni ik the qafen :D

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1208 ne: 26-11-2007, 23:43:03
Si ke qenëp.S. O Berni ik the qafen :D

Mirë.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1209 ne: 26-11-2007, 23:49:54
Normal :D

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1210 ne: 26-11-2007, 23:58:00

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1211 ne: 27-11-2007, 00:24:36

Mire  ;)..

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1212 ne: 27-11-2007, 00:32:37

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1213 ne: 27-11-2007, 01:09:06

Natën!

 • Postime: 1443
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1214 ne: 27-11-2007, 18:01:33


Pershendetjeeeeeeee ee :D :perqafim

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1215 ne: 27-11-2007, 18:52:13
Hello!

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1216 ne: 27-11-2007, 19:16:32
Erdha :D

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1217 ne: 27-11-2007, 22:27:28

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1218 ne: 27-11-2007, 22:31:25
Do ma mesoni dhe mua lojen,sdi se cfar kodesh te perdor,qe te bej shkrimet te padukshme sic i beni ju.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1219 ne: 27-11-2007, 22:45:24
Mrama :D
p.S. O Bernii lexo postimin e pare te kesaj teme dhe do ta kuptosh :D

 • Postime: 27099
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1220 ne: 27-11-2007, 22:48:43
Prap se kuptoj,nuk e shoh ku eshte Kodi,po lere ma kur te shkoj te djelen te Olti do e mesoj lojen pasi ai e paska hap temen  ;)

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1221 ne: 27-11-2007, 22:49:30
Do ma mesoni dhe mua lojen,s'e di se cfar kodesh te perdor,qe te bëj shkrimet te padukshme siç i bëni ju.
hahahahahahha

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1222 ne: 27-11-2007, 22:51:52

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1223 ne: 27-11-2007, 22:53:46
Si ke qene

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1224 ne: 27-11-2007, 22:54:16

Temat e fundit