Le te flasim me Akronime! - 54 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim me Akronime!

Le te flasim me Akronime!

· 1927 · 75138

 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1325 ne: 22-01-2008, 11:55:42
Pershendetje

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1326 ne: 22-01-2008, 12:05:05

Ku je moj ti :D

 • Postime: 19
 • Karma: +0/-0

#1327 ne: 25-01-2008, 21:51:59
ahhahahaha flm  klm sps   etj mfm edhe te tjera

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#1328 ne: 26-05-2008, 15:25:24
paska humb mileti ktu:D

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1329 ne: 28-09-2008, 04:51:07
REZY  :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1330 ne: 28-09-2008, 13:32:11
Ketu  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1331 ne: 28-09-2008, 13:43:38
So?

 • Postime: 7087
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1333 ne: 28-09-2008, 14:58:45
Beb :D  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1334 ne: 28-09-2008, 17:51:13
Don't kuptoj kete :S :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1335 ne: 28-09-2008, 17:55:46
Citoje postimin tim kete te fundit dhe e kupton pastaj ;)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1336 ne: 28-09-2008, 18:00:45
Ncuq :S

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1337 ne: 28-09-2008, 21:51:22

I Love you Baby  :D
P.S.Baby citom mua e e  kupton muhabetin. ;)

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1338 ne: 28-09-2008, 21:53:36
po plas noj lufte m'duket :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1339 ne: 28-09-2008, 22:08:06
 LOL

skam thene kot qe ti je Troubleeee :D :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1340 ne: 28-09-2008, 22:10:35

Dreamie kureshtja te mbyt  :D


 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1341 ne: 28-09-2008, 22:17:03
ndonjehere..edhe te zgjon :D :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1342 ne: 28-09-2008, 22:32:29

Mirmjes  :D • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1343 ne: 28-09-2008, 22:34:35
Kopukkk :D  :D
 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1344 ne: 28-09-2008, 22:45:10

Qen :D  :D

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#1345 ne: 02-10-2008, 14:57:12
Prsh ftd!!!!

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1346 ne: 31-01-2009, 21:54:29
ke humb ti siper..:)

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1347 ne: 05-02-2009, 10:55:10
hi  :)   :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1348 ne: 05-02-2009, 11:02:44

Arritje :D  


 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1349 ne: 05-02-2009, 11:12:34
Inat :D

Temat e fundit