Le te flasim me Akronime! - 27 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim me Akronime!

Le te flasim me Akronime!

· 1927 · 76079

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#650 ne: 09-04-2006, 08:35:39

Ke ndonje problem zonjushe?!  ^o)

 • Postime: 221
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#651 ne: 10-04-2006, 10:39:02
Cka keni more te gjithe ju me Bleten, cka jeni terbu ashtu?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#652 ne: 10-04-2006, 12:50:18

Me terboi Bleta

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#653 ne: 10-04-2006, 12:58:17
me  rrenqethi Bleta LOL

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#654 ne: 11-04-2006, 13:51:09
Mirë boll hiç,hahahaha

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#655 ne: 13-04-2006, 16:17:17
Me ne fund  :P!

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#656 ne: 15-04-2006, 19:23:07

Pershendetje!

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#657 ne: 15-04-2006, 20:35:27
cka o ka behet bre qetu  se sen se kuptoje ,hajt pra qafen ,agronomista  LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#658 ne: 16-04-2006, 05:29:49
çka o ka bëhet bre qetu  se sen se kuptoje ,hajt pra qafen ,agronomista  LOL

e ki koken e mykt LOL per ate nuk merr vesh gje ti LOL

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 16-04-2006, 13:15:18
Pershendetje

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#660 ne: 16-04-2006, 19:01:00
Mirë boll hiç,hahahaha

Urte aty  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#661 ne: 16-04-2006, 19:04:26

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 17-04-2006, 14:16:21
Shuj bre dhe shko me te

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#663 ne: 17-04-2006, 14:26:38
Se ki lehte  :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 17-04-2006, 14:31:14
E sheh mire kush jam une

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#665 ne: 17-04-2006, 14:37:26
Hajde  te shoh  :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#666 ne: 17-04-2006, 15:26:24
Hajde  te shoh  :P


Mossss se te erdha,hahahaaha

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#667 ne: 17-04-2006, 15:30:45

Mire se vjen  :D

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#668 ne: 18-04-2006, 05:09:34
Kush more me ardh qy keto!

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 18-04-2006, 08:58:18
Urime juve e suksese

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#670 ne: 18-04-2006, 13:03:55
Surprise :urra:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#671 ne: 18-04-2006, 13:43:04
E gjete ti rugen :D

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#672 ne: 19-04-2006, 06:57:35
Qe kadale!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#673 ne: 19-04-2006, 09:29:31

Hajde te dyjat :D

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#674 ne: 19-04-2006, 09:36:44
Mos more  :P :D :P!

Temat e fundit