Le te flasim me Akronime! - 28 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim me Akronime!

Le te flasim me Akronime!

· 1927 · 74964

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#675 ne: 19-04-2006, 09:48:24
Po po se ta konda  :D!

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#676 ne: 19-04-2006, 10:14:41
Kishe  :P :P :P!

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#677 ne: 19-04-2006, 10:22:43
ska kishe :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#678 ne: 19-04-2006, 10:26:19

Ska kishe mire thot Chalie :D! • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#679 ne: 19-04-2006, 10:30:51
edhe per ty vlen  ^o)  LOL

 • Postime: 221
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 19-04-2006, 10:38:32
Hej si jemi a jeni mire, si po kaloni?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#681 ne: 19-04-2006, 10:43:04
Spo kalojm hiq  :D

 • Postime: 221
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Mashkull

#682 ne: 19-04-2006, 11:05:44
Une mire jam.

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#683 ne: 19-04-2006, 11:11:09
Lamtumire Lefto  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#684 ne: 19-04-2006, 11:16:14
Shyqyr  :P

Lamtumire Lefto  :D

Ska  ndarje  :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#685 ne: 19-04-2006, 11:20:50
Ncuk,hic Jojo:

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#686 ne: 19-04-2006, 11:46:46
E di qe me don  ;)

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#687 ne: 19-04-2006, 15:12:14
Shko tek ajo

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#688 ne: 19-04-2006, 20:05:31
a ka bre kush me tregon cka behet fjale ketu ,, se me plaset ,,elektra te cila bre te shkoj  :D

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#689 ne: 20-04-2006, 05:46:59
Ajo me shume se une te don ajo vetem per ty enderron , buzet e saja vetem ti i shijon  :P :P :P :P :P!
O nene pse ofshan kur une ja kam fal te gjitha fajet ooo , mos vajto dhe mos i thuaj gje ... :P :P :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#690 ne: 20-04-2006, 12:31:05
Mbledhuni te dyjat  :P

 • Postime: 2800
 • Karma: +21/-19
 • Gjinia: Femer

#691 ne: 20-04-2006, 12:56:19
Elektra qa thu mi ti si te duket ky  :P!

 • Postime: 6975
 • Karma: +6/-12

#692 ne: 26-04-2006, 19:31:34
ahahahhahahahhahaa erdha  i love u ikni goca se e msova  !


 • Postime: 351
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#693 ne: 09-05-2006, 18:49:16

Nostalgji!

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 29-05-2006, 14:57:18
Përshëndetje! :D


 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#695 ne: 29-05-2006, 15:02:35

Edhe une! :D • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#696 ne: 29-05-2006, 15:25:20

Mire bere qe erdhe! :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#697 ne: 29-05-2006, 17:18:17
mire se erdhe :D

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 17-06-2006, 16:25:21
Mirembrema

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 17-06-2006, 16:36:13
mir se vjen :)

Temat e fundit