Le te flasim me Akronime! - 29 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim me Akronime!

Le te flasim me Akronime!

· 1927 · 73242

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#700 ne: 06-07-2006, 09:48:31
Mesoje lojen,hahahahahhaa

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#701 ne: 07-07-2006, 13:16:59

Mire se ju gjeta! :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#702 ne: 07-07-2006, 14:10:35

Mrama :P

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#703 ne: 07-07-2006, 15:04:41
Pershendetje Lefto dhe Aida :perqafim

 • Postime: 69
 • Karma: +0/-0

#704 ne: 12-07-2006, 07:59:40
tung ! tung ! qa ashte zihet qitu  breeee ??????????

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#705 ne: 14-07-2006, 12:29:35
jptg

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#706 ne: 24-09-2006, 16:04:58

Ku jeni ore :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#707 ne: 25-09-2006, 17:23:42
mire  jemi oree :P

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#708 ne: 26-09-2006, 21:04:39
Mbramja mire :D

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#709 ne: 26-09-2006, 23:07:34
kur del dielli ndricon mbremjen ;)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#710 ne: 30-09-2006, 15:32:47
thenie e mire

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#711 ne: 01-10-2006, 17:16:24

Pershendetje popull!!!!! :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#712 ne: 01-10-2006, 19:43:19

Sjan kerkah  :D


 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#713 ne: 01-10-2006, 22:34:29
kendej jemi

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#714 ne: 03-10-2006, 19:01:50
qofsh me shnet :)

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#715 ne: 04-10-2006, 14:00:46
gjithashtu  :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#716 ne: 07-10-2006, 17:39:17

O Charlie o kopuk :D • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#717 ne: 07-10-2006, 23:16:01
o plazma seks shuj :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#718 ne: 08-10-2006, 23:31:29
.........

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#719 ne: 08-10-2006, 23:36:19
a u lodhet  o djema

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#720 ne: 09-10-2006, 02:03:15
Nuk lodhemi lehte :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#721 ne: 09-10-2006, 14:20:11
Pershendetje Lefto :D

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#722 ne: 14-10-2006, 21:46:50
Lefto ska shume qe u pershendet..

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#723 ne: 09-11-2006, 03:54:20
Lumlumi de

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#724 ne: 09-11-2006, 23:54:02
Ku jeni bre? :P


Temat e fundit