Le te flasim me Akronime! - 39 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Le te flasim me Akronime!

Le te flasim me Akronime!

· 1927 · 73314

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#950 ne: 23-02-2007, 22:48:35

po e shoh

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#951 ne: 23-02-2007, 22:51:17
Faleminderit te Gjitheve!! :)

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 23-02-2007, 22:53:06

kjo e mir :D )

 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#953 ne: 23-02-2007, 23:02:35
me nder qofsh moj bije :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#954 ne: 24-02-2007, 17:45:51

Erdha une :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#955 ne: 24-02-2007, 17:50:39
Erdha unë :DErdhe erdhe. Mirese Erdhe!

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#956 ne: 24-02-2007, 18:10:12


Mire se te gjeta ;)

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#957 ne: 24-02-2007, 22:07:17


si thoni :hmmmm

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#958 ne: 24-02-2007, 23:05:49


Hallo  :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#959 ne: 25-02-2007, 07:32:40

Mirë se te gjeta ;)

Gezuar Ditelindjen Lefter!
Edhe 100 Vjec!


 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#960 ne: 25-02-2007, 12:46:26


urime urime :D


 • Postime: 5948
 • Karma: +9/-0

#961 ne: 25-02-2007, 15:32:12
Happy B'day Chief :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#962 ne: 25-02-2007, 17:59:06
100 vjet janë shumë :D


 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#963 ne: 25-02-2007, 23:55:23
Të vendi ishte dashur :D • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#964 ne: 27-02-2007, 00:22:07
100 vjet janë shumë :D
Lefter sa i Embel qe Je!

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#965 ne: 27-02-2007, 00:23:53
Të vendi ishte dashur :D [/quote


?!? • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#966 ne: 27-02-2007, 00:32:33
(?)
 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#967 ne: 27-02-2007, 01:00:26

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#968 ne: 27-02-2007, 01:07:41
Albani :-)

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#969 ne: 27-02-2007, 01:40:08

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#970 ne: 27-02-2007, 01:45:27
Ka mbiemër dhe është mjaft i gjatë. Është i njëjtë me emrin e një qyteti në Kosovë.

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#971 ne: 27-02-2007, 01:57:39
Ka mbiemër dhe është mjaft i gjatë. Është i njëjtë me emrin e një qyteti në Kosovë.

Skenderaj, the?! lol

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#972 ne: 27-02-2007, 02:11:16
Ashtu është nuk e luan topi, e për çka ishte fjala?

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#973 ne: 27-02-2007, 14:26:15

shum shum shum i mir

 • Postime: 2658
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#974 ne: 27-02-2007, 15:03:36
Hihi²

Temat e fundit