Loja e emrave... - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Loja e emrave...

Loja e emrave...

· 803 · 20340

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

ne: 10-09-2010, 21:09:37
un do them nje emer dhe poshte nje shkronje...ju me ket shkronje do thoni nje emer...dhe poshte do vendosni nje shkronje e kshu me radhe...ok..:)..........po e nis un me ket emer :P.........NORE   -A-
« Editimi i fundit: 26-06-2011, 15:38:59 nga N.O.R.E »

 • Postime: 85
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 10-09-2010, 21:19:41
Astrit ..  :D

- B -

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 10-09-2010, 21:38:06
Besmir  - M -

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#3 ne: 12-09-2010, 19:19:12
Mimoza - G -

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#4 ne: 12-09-2010, 21:58:37
gezim     -GJ- :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 12-09-2010, 22:02:30
gjergji   - Z -

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#6 ne: 12-09-2010, 22:06:54
zajmina      -sh-

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 12-09-2010, 22:07:36
shukri shaqe shaska shadie LOL LOL

---A

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 12-09-2010, 22:20:08
azbi   - J -

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#9 ne: 12-09-2010, 22:21:02
jeta      -rr-

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 12-09-2010, 22:28:29
rrushdi   - T -    :)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#11 ne: 12-09-2010, 22:29:33
trupi dhe shendet LOL     -W- :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 12-09-2010, 22:35:42
www.sdiemermeketshkronje.com  :D           - Ç -    :)

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#13 ne: 12-09-2010, 22:38:10
çeros LOL çlirim (shoku im) :D    -xh-

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 12-09-2010, 22:53:30
xhevdet  xhepisti  :P............ - SH -    :)

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#15 ne: 13-09-2010, 17:23:03
Shazie :D        - E -

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 13-09-2010, 17:26:34
Entela


K

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#17 ne: 13-09-2010, 17:30:36
Katerina   

B

 • Postime: 1300
 • Karma: +26/-2
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 13-09-2010, 17:42:41
Bela


S

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#19 ne: 13-09-2010, 17:52:31
Sara

X

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#20 ne: 13-09-2010, 18:38:42
ximi             - B -

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#21 ne: 13-09-2010, 22:52:35
brikena               th

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 13-09-2010, 22:58:02
thithi portokallis :P...     Thanasi      - A -

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#23 ne: 14-09-2010, 17:19:09
Anesa   -Zh-

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 14-09-2010, 17:39:08
zhaneta          - F -

Temat e fundit