Loja me numra: - 42 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Loja me numra:

Loja me numra:

· 1581 · 47488

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1025 ne: 20-08-2008, 14:41:57
Ore si nuk kuptoni dhe juve, këtë loj e kam hap un dhe duhet te fitoj ndonjeher se s'ka lezet përndryshe  :D .
Dor!na te lumte ja more këtë rradh Trendafili qe ishte e bindur qe do fitonte përsëri  :P

Hej urime dor!na a kishte dhurate pet fituesin apo jo ? :perqafim
Sa per dhuraten po i dergoj tani nje lule me mp, dergojani dhe juve.

Atëherë pa humbur shum kohe rihapim lojen nga fillimi për te gjetur  një fitues të ri, rregullorja është e njëjtë ashtu siç është e shpjeguar ne fillim, ju uroj fat te gjithëve.

500

PS: Zeron do ta vendos un kësaj rrale.... ;)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1026 ne: 20-08-2008, 15:45:52
499

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1027 ne: 20-08-2008, 18:48:01
 :S 498  :S

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1028 ne: 20-08-2008, 18:48:48
497

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1029 ne: 21-08-2008, 00:09:17
 :perqafim 496  :perqafim

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1030 ne: 21-08-2008, 00:19:22
deri ne 100 di me numuru sory  :P  LOL

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1031 ne: 21-08-2008, 01:22:47
As te shkruash nuk po dijshe ti :D


495

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1032 ne: 21-08-2008, 01:34:32
                       494
deri ne 100 di me numuru sory  :P  LOL

lojen e kam nis nga 500 e poshte me mendimin se deri ne 500 din te numerojne te gjith, gjithsesi na the neve por mos ta degjoje kush se do na turperojsh kumunitetin dhe do detyrohemi te perjashtojme  :D

As të shkruash nuk po dijshe ti :D
495

Po kur sdin me numeru si do ja bejne me shkrujt  hmmmmm:

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1033 ne: 21-08-2008, 01:37:41
lol Simba po mire shakat nuk i kupton ti?
Lere Se nuk me intereson prezantimi  :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#1034 ne: 21-08-2008, 01:42:10
Hec ktu eshte loja e numrave nese i di thuaje nese nuk i di ti mesoj :D :D

494

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1035 ne: 21-08-2008, 02:07:32
 ;) 493   ;)

lol Simba po mirë shakat nuk i kupton ti?
Lere Se nuk më intereson prezantimi  :D

 Per ty Claraa :lule, je shum e mir dhe pse nuk din te numerojsh.

PS:Vendose ndonje numer kur shkrun sa per tju permbajt lojes.

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#1036 ne: 21-08-2008, 07:31:25
492 ;)

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1037 ne: 21-08-2008, 10:44:14
491

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1038 ne: 21-08-2008, 11:35:37
 :) 490  :)

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1039 ne: 21-08-2008, 11:44:47
489

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#1040 ne: 21-08-2008, 11:56:58
488 :)

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1041 ne: 21-08-2008, 12:40:46
487

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#1042 ne: 21-08-2008, 12:47:17
486

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1043 ne: 21-08-2008, 15:11:08
485

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1044 ne: 21-08-2008, 18:29:31


 Për ty Claraa :lule, je shum e mir dhe pse nuk din te numerojsh.

PS:Vendose ndonjë numer kur shkrun sa për tju permbajt lojes.
[/quote]

Faleminderit shume Smiba  :perqafim
Ku e lame? LOL
484 ufff me se fundi  :P

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1045 ne: 21-08-2008, 18:57:55
483 ;)

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1046 ne: 21-08-2008, 21:56:21
 :D 482  :D

Per ty Claraa  :puth

 • Postime: 130
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1047 ne: 21-08-2008, 22:07:17
:D 482  :D

Për ty Claraa  :puth

WAW  :-[ WAW

481 me bere me mesu numrat  :P

 • Postime: 377
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1048 ne: 21-08-2008, 23:47:46
480

 • Postime: 556
 • Karma: +4/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1049 ne: 22-08-2008, 12:29:56
Citim
481 me bërë me mesu numrat  :P

Un te mesoj numrat dhe ti me nxhjerr gjuhen, te pakten nje buzeqeshje  :(

479

Temat e fundit