×

lojra rpg adventure?

lojra rpg adventure?

· 6 · 1722

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
ne: 14-12-2005, 10:58:24
cilat jane lojat qe i urreni mas se shumti?
po lojrat rpg dhe adventure
qitne lojrat per download nese doni!

 • Postime: 54
 • Gjinia: Mashkull
Dont_Speak
#1 ne: 14-12-2005, 11:06:23
Shume i aposionuar per te hapur tema ti, por nje here kliko aty ku thot :''''
dhe do gjeshe ato qe kerkon.

 • Postime: 33
 • Gjinia: Mashkull
Lilonius
#2 ne: 28-05-2006, 08:34:02
une luaj nje loj qe eshte mmrpg.

luhet permes browserit eshte pa pagese dhe ka dikun 16000 lojtar ne serverin e 3 ku luaj une.

per me shume info shihni  www.travian.com

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#3 ne: 28-05-2006, 11:19:36
ihaaa kur pasna hap une kete tem ende gjall eshte a LOL LOL LOL
ditet e para kur jam regjistru ketu

nejse lojra rpg qe me pelqen me se shumti jan SUIKODEN edhe lojrat e FINAL FANTASY

bye bye

 • Postime: 1258
 • Gjinia: Mashkull
DragonFire
#4 ne: 14-05-2007, 03:15:18
Tem koti qe kam hap athere para 2 viteve :D

Mire po qejfi im ska ndryshuar, Suikoden , FInal fantasy, tales of Destiny, Grandia etj...
veq e kam hap ne rubriken e gabuar...

 • Postime: 2658
 • Gjinia: Mashkull
Lumlumi
#5 ne: 21-05-2007, 05:42:02
Unë s'i kam fort merak lojërat por m'u kanë bërë fiksim seritë Need For Speed. :P
 

lojra me aviona

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 21-05-2020, 01:33:00
nga InfoZ
LojraShqip.net - Lojra falas online

Nisur nga VM.Rubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 13-06-2013, 15:46:37
nga VM.
Wordpress Theme Per Lojra (HTML 5)

Nisur nga AlbCoderRubrika CMS | Skripte | Templates

Postimi i fundit 18-02-2013, 16:39:11
nga AlbCoder
Faqe Me LoJRa : WwW.FunGames22.CoM

Nisur nga BrunoXRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 13-11-2012, 18:38:30
nga Luaj Falas
20 lojra pa pagesë për kompjuterin tuaj

Nisur nga M A XRubrika Lojra, Sfonde, Melodi

Postimi i fundit 26-01-2014, 17:12:12
nga shutgool