×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: alegri
« ne: 27-09-2010, 19:09:22 »

Me shume pune per shoket tane gjykates  LOL LOL LOL

kalamajte i marrin persiper keta  gjykatesit LOL LOL
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
« ne: 27-09-2010, 19:05:02 »

adrenalina pse nuk thu ti me ketej e tutje do shtohen edhe me shume divorcet ne gjykate :D :D

Me shume pune per shoket tane gjykates  LOL LOL LOL
Postuar nga: alegri
« ne: 27-09-2010, 19:03:37 »

adrenalina pse nuk thu ti me ketej e tutje do shtohen edhe me shume divorcet ne gjykate :D :D
Postuar nga: ·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
« ne: 27-09-2010, 19:02:00 »

Po te tere me te njejten dhe ne te njejtin vend shkokan  LOL LOL LOL
Postuar nga: AleksB
« ne: 14-02-2009, 09:15:27 »

Na paske marr ne qaf plako  :D LOL LOL
Postuar nga: Oqeani
« ne: 05-02-2009, 10:46:08 »

aghaahah,,kupuk,,sa srioz u duk shkrimi ne fillim....  Jojo:
Postuar nga: miku
« ne: 03-02-2009, 18:30:07 »

LOL LOL LOL
kjo esht nje supriz...po ku e gjet ket oh mistreci plak.....??? ;) :P

    Po une nuk kam lindur plak. Kam qene edhe une i ri, megjithse atehere nuk kishte internet....
Postuar nga: Tiripilikiku
« ne: 03-02-2009, 14:20:12 »

ai djaloshi me ngjante mua, por jo ai posht
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 03-02-2009, 12:29:10 »

o tiripilikiku shikoje veten ne pasqyre njehere e gjen dot kush je?????
Postuar nga: Tiripilikiku
« ne: 03-02-2009, 12:03:04 »

idiota