×
Hyrja
Profili

Nje loje "e re"

Nje loje "e re"

· 17 · 2364

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull

ne: 02-02-2009, 12:04:55
E re!

   Gjetja e personit, nepermjet celularit. Eshte e ligjshme, mos u frikesoni!

Te gjithe e dinim se dicka luhej, por per shkak te ligjit te ruajtjes se te dhenave personale, nuk e pranonte njeri. Tani u gjet nje "dritare" ne ligj dhe cdo gje eshte ligjore.

Eshte krijuar nje site (deri tani eshte falas) ku, duke vendosur numrin e personit qe kerkoni, gjeni me saktesi 10m se ku ndodhet ai. Kjo eshte mire per ciftet, te mos genjejne me. Thjesht, vendos numrin e telefonit te personit "ne kerkim" dhe ...e gjeni lehte.

   Linku eshte ky: http://www.track-your-partner.com/
 


    (Moderatoret ta cojne tek vendi "i duhur")

 • Postime: 12743

#1 ne: 02-02-2009, 16:07:26
LOL LOL LOL LOL LOL

kjo ishte jo e forte po super e forte

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 02-02-2009, 20:17:15
 LOL LOL LOL
kjo esht nje supriz...po ku e gjet ket oh mistreci plak.....??? ;) :P

 • Postime: 33
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 02-02-2009, 20:42:45
bo bo.....U thash se asht e vertet....po ca bahat kshu mo..?!

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 02-02-2009, 21:41:14
...bohhh..edhe kete kishim mangut..
more work to do..LOL

 • Postime: 12743

#5 ne: 03-02-2009, 09:18:11
LOL LOL LOL une kam qesh me lot....dhe te mendosh qe numri qe vendosa ishte i burrit hahahahahhaa e kapa burrin mat hahahahhaa sa kam qesh

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 03-02-2009, 10:48:55
This is...something!.. :D :LOL :LOL

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 03-02-2009, 12:03:04
idiota

 • Postime: 12743

#8 ne: 03-02-2009, 12:29:10
o tiripilikiku shikoje veten ne pasqyre njehere e gjen dot kush je?????

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 03-02-2009, 14:20:12
ai djaloshi me ngjante mua, por jo ai posht

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 03-02-2009, 18:30:07
LOL LOL LOL
kjo esht nje supriz...po ku e gjet ket oh mistreci plak.....??? ;) :P

    Po une nuk kam lindur plak. Kam qene edhe une i ri, megjithse atehere nuk kishte internet....

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 05-02-2009, 10:46:08
aghaahah,,kupuk,,sa srioz u duk shkrimi ne fillim....  Jojo:

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 14-02-2009, 09:15:27
Na paske marr ne qaf plako  :D LOL LOL

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 27-09-2010, 19:02:00
Po te tere me te njejten dhe ne te njejtin vend shkokan  LOL LOL LOL

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull

#14 ne: 27-09-2010, 19:03:37
adrenalina pse nuk thu ti me ketej e tutje do shtohen edhe me shume divorcet ne gjykate :D :D

 • Postime: 411
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 27-09-2010, 19:05:02
adrenalina pse nuk thu ti me ketej e tutje do shtohen edhe me shume divorcet ne gjykate :D :D

Me shume pune per shoket tane gjykates  LOL LOL LOL

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 27-09-2010, 19:09:22
Me shume pune per shoket tane gjykates  LOL LOL LOL

kalamajte i marrin persiper keta  gjykatesit LOL LOL

Temat e fundit