×

Nje loje "e re"

· 17 · 2001

Nje loje "e re"

· 17 · 2001

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull
miku
ne: 02-02-2009, 12:04:55
E re!

   Gjetja e personit, nepermjet celularit. Eshte e ligjshme, mos u frikesoni!

Te gjithe e dinim se dicka luhej, por per shkak te ligjit te ruajtjes se te dhenave personale, nuk e pranonte njeri. Tani u gjet nje "dritare" ne ligj dhe cdo gje eshte ligjore.

Eshte krijuar nje site (deri tani eshte falas) ku, duke vendosur numrin e personit qe kerkoni, gjeni me saktesi 10m se ku ndodhet ai. Kjo eshte mire per ciftet, te mos genjejne me. Thjesht, vendos numrin e telefonit te personit "ne kerkim" dhe ...e gjeni lehte.

   Linku eshte ky: http://www.track-your-partner.com/
 


    (Moderatoret ta cojne tek vendi "i duhur")
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#1 ne: 02-02-2009, 16:07:26
LOL LOL LOL LOL LOL

kjo ishte jo e forte po super e forte
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer
dreza
#2 ne: 02-02-2009, 20:17:15
 LOL LOL LOL
kjo esht nje supriz...po ku e gjet ket oh mistreci plak.....??? ;) :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 33
 • Gjinia: Femer
Madalena
#3 ne: 02-02-2009, 20:42:45
bo bo.....U thash se asht e vertet....po ca bahat kshu mo..?!
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12163
 • Gjinia: Femer
dreamm
#4 ne: 02-02-2009, 21:41:14
...bohhh..edhe kete kishim mangut..
more work to do..LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#5 ne: 03-02-2009, 09:18:11
LOL LOL LOL une kam qesh me lot....dhe te mendosh qe numri qe vendosa ishte i burrit hahahahahhaa e kapa burrin mat hahahahhaa sa kam qesh
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 18290
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#6 ne: 03-02-2009, 10:48:55
This is...something!.. :D :LOL :LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull
Tiripilikiku
#7 ne: 03-02-2009, 12:03:04
idiota
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#8 ne: 03-02-2009, 12:29:10
o tiripilikiku shikoje veten ne pasqyre njehere e gjen dot kush je?????
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 96
 • Gjinia: Mashkull
Tiripilikiku
#9 ne: 03-02-2009, 14:20:12
ai djaloshi me ngjante mua, por jo ai posht
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull
miku
#10 ne: 03-02-2009, 18:30:07
LOL LOL LOL
kjo esht nje supriz...po ku e gjet ket oh mistreci plak.....??? ;) :P

    Po une nuk kam lindur plak. Kam qene edhe une i ri, megjithse atehere nuk kishte internet....
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2642
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#11 ne: 05-02-2009, 10:46:08
aghaahah,,kupuk,,sa srioz u duk shkrimi ne fillim....  Jojo:
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 298
 • Gjinia: Mashkull
AleksB
#12 ne: 14-02-2009, 09:15:27
Na paske marr ne qaf plako  :D LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 410
 • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
#13 ne: 27-09-2010, 19:02:00
Po te tere me te njejten dhe ne te njejtin vend shkokan  LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull
alegri
#14 ne: 27-09-2010, 19:03:37
adrenalina pse nuk thu ti me ketej e tutje do shtohen edhe me shume divorcet ne gjykate :D :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 410
 • Gjinia: Femer
·÷±±÷·‡±: Adrenalina :±‡
#15 ne: 27-09-2010, 19:05:02
adrenalina pse nuk thu ti me ketej e tutje do shtohen edhe me shume divorcet ne gjykate :D :D

Me shume pune per shoket tane gjykates  LOL LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 234
 • Gjinia: Mashkull
alegri
#16 ne: 27-09-2010, 19:09:22
Me shume pune per shoket tane gjykates  LOL LOL LOL

kalamajte i marrin persiper keta  gjykatesit LOL LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super