Pasqyro fjalorin dhe argëtohu! - 41 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

· 6523 · 86539

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1000 ne: 12-03-2010, 23:53:57
orë

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#1001 ne: 13-03-2010, 00:27:52
ëndërr

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1002 ne: 13-03-2010, 08:30:07
Rreshtoj

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1003 ne: 13-03-2010, 09:51:43

japrak :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1004 ne: 13-03-2010, 15:48:51
Karkaleca  :D

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1005 ne: 13-03-2010, 15:58:06
Anesaa

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1006 ne: 13-03-2010, 16:00:14
:D antike

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1007 ne: 13-03-2010, 16:01:35
Etapa

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1008 ne: 13-03-2010, 16:02:09
argetues

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1009 ne: 13-03-2010, 16:03:28
Stimulim

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1010 ne: 13-03-2010, 16:07:06
mungesë

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1011 ne: 13-03-2010, 16:08:43
Ema.

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1012 ne: 13-03-2010, 16:09:41
atje

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1013 ne: 13-03-2010, 16:10:34
Eja

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1014 ne: 13-03-2010, 16:11:20
aty

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1015 ne: 13-03-2010, 16:13:48
Po

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1016 ne: 13-03-2010, 16:14:27
ooo erdha

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1017 ne: 13-03-2010, 16:15:30
atepres

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1018 ne: 13-03-2010, 16:51:08
se vij      (mos me thu edhe nje her se erdha)  :P

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1019 ne: 13-03-2010, 17:05:13
A nuk je nis  Aaaaaaaaaaaaa

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1020 ne: 13-03-2010, 17:07:53
aaa ja erdha tregoma adresen

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1021 ne: 13-03-2010, 17:09:31
Ne pv e ke?

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1022 ne: 13-03-2010, 17:29:09
ehehehhe oki

 • Postime: 721
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1023 ne: 13-03-2010, 18:59:34
qenka bere lemsh ketu,  po fillojme nga a-ja

dashuri

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1024 ne: 13-03-2010, 20:14:28
intlegjent

Temat e fundit