Pasqyro fjalorin dhe argëtohu! - 49 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

· 6523 · 79396

 • Postime: 1498

#1200 ne: 19-03-2010, 17:29:23
esmer

 • Postime: 1215

#1201 ne: 20-03-2010, 00:04:52
rete

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1202 ne: 20-03-2010, 10:10:19
esence

 • Postime: 1215

#1203 ne: 20-03-2010, 15:31:49
embelsir

 • Postime: 449

#1204 ne: 20-03-2010, 16:50:25
Riva

 • Postime: 10

#1205 ne: 20-03-2010, 19:34:15
afer

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1206 ne: 20-03-2010, 20:16:49

romb

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1207 ne: 20-03-2010, 23:07:42
Bredh

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#1208 ne: 21-03-2010, 11:15:02
dhurate

 • Postime: 10

#1209 ne: 21-03-2010, 11:44:10
ekuiliber

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#1210 ne: 21-03-2010, 11:56:03
rebel

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1211 ne: 21-03-2010, 12:21:52

lume

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1212 ne: 21-03-2010, 12:25:08
embelsire  :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1213 ne: 21-03-2010, 12:30:11
enderrushe  :engjell:

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1214 ne: 21-03-2010, 12:32:50
enigme  :engjell:

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1215 ne: 21-03-2010, 20:38:58

eremire

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#1216 ne: 21-03-2010, 23:15:46
elbasan

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#1217 ne: 21-03-2010, 23:42:53
natë

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1218 ne: 22-03-2010, 00:12:22
engjell

 • Postime: 449

#1219 ne: 22-03-2010, 00:35:21
Llamp

 • Postime: 1498

#1220 ne: 22-03-2010, 13:58:07
peri

 • Postime: 449

#1221 ne: 22-03-2010, 13:59:28
Irani

 • Postime: 1498

#1222 ne: 22-03-2010, 14:18:56
ibrik

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1223 ne: 22-03-2010, 14:53:52
Kunata

 • Postime: 1498

#1224 ne: 22-03-2010, 15:26:48
armiku

Temat e fundit