Pasqyro fjalorin dhe argëtohu! - 213 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

· 6523 · 79397

 • Postime: 160

#5300 ne: 20-01-2012, 14:47:48
vetem

 • Postime: 12743

#5301 ne: 20-01-2012, 15:23:31
Mungesa

 • Postime: 160

#5302 ne: 20-01-2012, 17:06:05
asnjeri

 • Postime: 12743

#5303 ne: 20-01-2012, 21:04:13
intuitiv

 • Postime: 160

#5304 ne: 20-01-2012, 21:40:07
vetmi

 • Postime: 481
 • Gjinia: Femer

#5305 ne: 20-01-2012, 21:42:40
Intuite

 • Postime: 160

#5306 ne: 21-01-2012, 17:48:56
epsh

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5307 ne: 21-01-2012, 18:10:59
Shpengim

 • Postime: 160

#5308 ne: 21-01-2012, 18:31:25
mashtrim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5309 ne: 21-01-2012, 18:33:31
mendje

 • Postime: 160

#5310 ne: 21-01-2012, 18:35:37
enigme

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5311 ne: 21-01-2012, 18:43:07
E shtune  :D

 • Postime: 160

#5312 ne: 21-01-2012, 18:44:55
elozhe

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5313 ne: 21-01-2012, 18:45:21
E neserme

 • Postime: 160

#5314 ne: 21-01-2012, 18:47:22
endek

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5315 ne: 21-01-2012, 18:49:51
thuhet, Hendek.

Kukes  :P

 • Postime: 160

#5316 ne: 21-01-2012, 21:16:10
sarand
   un ashtu kam qef ta them :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5317 ne: 21-01-2012, 22:41:03
lol, puna eshte te shkruhen ashtu sic duhet, jo te shpiken fjale te reja :P

Durres :D

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#5318 ne: 22-01-2012, 15:57:34
Sidney

 • Postime: 12234

#5319 ne: 23-01-2012, 11:57:23
yll

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5320 ne: 23-01-2012, 14:06:12
Llogara

 • Postime: 12234

#5321 ne: 23-01-2012, 14:58:37
alegri

 • Postime: 12743

#5322 ne: 23-01-2012, 16:29:43
induksion

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#5323 ne: 23-01-2012, 17:20:47
Nuse

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5324 ne: 23-01-2012, 22:45:43
E bukur   :engjell:

Temat e fundit