Pasqyro fjalorin dhe argëtohu! - 226 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

· 6523 · 87062

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5625 ne: 13-03-2012, 15:25:41
Sprova

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5626 ne: 13-03-2012, 16:02:45
Atdhe

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5627 ne: 13-03-2012, 17:12:50
Enderr

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5628 ne: 13-03-2012, 18:56:57
Rrenje

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5629 ne: 14-03-2012, 16:51:19
Enderrimtare  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5630 ne: 15-03-2012, 10:23:02
Erdha

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5631 ne: 15-03-2012, 10:30:24
Aleance

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5632 ne: 15-03-2012, 10:34:06
Edi

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5633 ne: 15-03-2012, 10:37:32
Interes

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5634 ne: 15-03-2012, 10:38:40
Saliu

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5635 ne: 15-03-2012, 12:34:57
Utopi

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5636 ne: 15-03-2012, 12:35:46
inercion

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5637 ne: 15-03-2012, 12:36:22
Non

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5638 ne: 15-03-2012, 12:37:08
Ninulle

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5639 ne: 15-03-2012, 12:51:39
amin  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5640 ne: 15-03-2012, 13:35:11
Nismetar :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5641 ne: 15-03-2012, 13:42:46
Rugova

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5642 ne: 15-03-2012, 13:53:33
amsterdamn  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5643 ne: 15-03-2012, 13:56:18
Norvegji  :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5644 ne: 15-03-2012, 13:56:53
imagjinojme  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5645 ne: 15-03-2012, 13:57:28
Enderrojme  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5646 ne: 15-03-2012, 13:58:35
epsh  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5647 ne: 15-03-2012, 14:01:28
Shkatarrim  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5648 ne: 15-03-2012, 14:02:08
mjalte  :D

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5649 ne: 15-03-2012, 14:10:00
Egoizem  :D

Temat e fundit