Pasqyro fjalorin dhe argëtohu! - 227 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

· 6523 · 79572

 • Postime: 12234

#5650 ne: 15-03-2012, 14:11:19
mjalte  :D

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#5651 ne: 15-03-2012, 14:14:22
Eksperience

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#5652 ne: 15-03-2012, 14:15:07
loqkë

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5653 ne: 15-03-2012, 15:03:09
Embelsi

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#5654 ne: 15-03-2012, 15:03:57
Interes

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5655 ne: 15-03-2012, 15:04:34
Sinqeritet

 • Postime: 12234

#5656 ne: 15-03-2012, 15:53:08
turbullim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5657 ne: 15-03-2012, 15:53:39
Monster :D

 • Postime: 12234

#5658 ne: 15-03-2012, 15:55:01
rigoroze  :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5659 ne: 15-03-2012, 16:01:03
ere

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5660 ne: 15-03-2012, 16:01:46
E xhuma

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5661 ne: 15-03-2012, 16:13:59
Armik

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5662 ne: 15-03-2012, 16:14:27
Kos

 • Postime: 12234

#5663 ne: 16-03-2012, 16:04:28
seksi  ;)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5664 ne: 16-03-2012, 16:16:28
Inerci

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#5665 ne: 16-03-2012, 16:22:54
Intuite

 • Postime: 12234

#5666 ne: 16-03-2012, 16:31:50
epsh  :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5667 ne: 16-03-2012, 16:33:20
Shuj

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#5668 ne: 16-03-2012, 16:34:41
Jo

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5669 ne: 16-03-2012, 16:35:18
Ojna

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5670 ne: 17-03-2012, 13:03:08
Aspirine

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5671 ne: 17-03-2012, 13:12:06
Esell

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5672 ne: 17-03-2012, 13:15:26
Llamarine :D ( Nga me erdhi kjo fjale LOL) :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#5673 ne: 17-03-2012, 13:22:43
Vijne mi :P

Eros..psh sdi ka me erdhi :D :P

 • Postime: 12743

#5674 ne: 18-03-2012, 14:43:39
saksi

Temat e fundit