Pasqyro fjalorin dhe argëtohu! - 228 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

· 6523 · 86764

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#5675 ne: 18-03-2012, 15:53:25
Iluzion

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5676 ne: 18-03-2012, 16:45:32
Nimfe

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#5677 ne: 18-03-2012, 17:17:25
endje

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5678 ne: 18-03-2012, 17:21:33
Ermira

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5679 ne: 18-03-2012, 17:25:35
Arbesa

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#5680 ne: 18-03-2012, 17:28:42
Arredim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5681 ne: 18-03-2012, 17:33:26
Mundesi

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5682 ne: 18-03-2012, 18:59:44
interes

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5683 ne: 18-03-2012, 21:22:25
Sens

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5684 ne: 18-03-2012, 22:15:22
Sport

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5685 ne: 19-03-2012, 14:53:28
take tuke

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5686 ne: 19-03-2012, 15:05:20
Esell

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#5687 ne: 19-03-2012, 15:09:28
Tradhtar

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5688 ne: 19-03-2012, 16:38:33
rabin

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#5689 ne: 19-03-2012, 19:15:23
Neandertal

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5690 ne: 19-03-2012, 19:15:50
Lendine

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#5691 ne: 19-03-2012, 19:17:07
Embelsire

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5692 ne: 19-03-2012, 19:22:35
Endrrimtare :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5693 ne: 19-03-2012, 22:25:09
Eja

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5694 ne: 19-03-2012, 22:29:59
Arsenik

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5695 ne: 19-03-2012, 22:30:38
Kokoshka

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5696 ne: 19-03-2012, 22:33:26
Alondra (Si humbi kjo??) :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5697 ne: 19-03-2012, 22:34:34
Ashtu

Yes hmmmmm:

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#5698 ne: 20-03-2012, 08:40:29
UshunjeZ :S

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5699 ne: 20-03-2012, 08:45:39
zambak

Temat e fundit