Pasqyro fjalorin dhe argëtohu! - 230 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

· 6523 · 86556

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5725 ne: 21-03-2012, 13:02:43
sy

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5726 ne: 21-03-2012, 13:09:39
Ylber

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5727 ne: 21-03-2012, 15:56:48
rakete

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5728 ne: 21-03-2012, 19:18:16
elegji

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5729 ne: 21-03-2012, 19:30:30
Iriq :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#5730 ne: 22-03-2012, 00:49:05
Qeramikë

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5731 ne: 22-03-2012, 08:22:58
engjej

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5732 ne: 22-03-2012, 10:26:15
japin

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5733 ne: 22-03-2012, 10:33:34
Nuk

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5734 ne: 22-03-2012, 10:51:53
kapet  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5735 ne: 22-03-2012, 13:45:27
Teuta

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5736 ne: 22-03-2012, 14:04:24
apokalipso  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5737 ne: 22-03-2012, 14:14:12
Orangutang :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5738 ne: 22-03-2012, 14:35:21
gabim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5739 ne: 22-03-2012, 15:02:50
minut

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5740 ne: 22-03-2012, 15:47:38
Tinguj

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5741 ne: 22-03-2012, 15:50:09
joshese  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5742 ne: 22-03-2012, 15:50:14
jehona

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5743 ne: 22-03-2012, 15:51:54
Abetare

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5744 ne: 22-03-2012, 16:55:57
eminem  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5745 ne: 23-03-2012, 13:23:35
Mjek

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#5746 ne: 23-03-2012, 17:01:16
Kryeneq

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5747 ne: 23-03-2012, 18:38:41
Qershi :engjell:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5748 ne: 23-03-2012, 19:50:20
Ibret

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5749 ne: 24-03-2012, 13:48:11
takem

Temat e fundit