Pasqyro fjalorin dhe argëtohu! - 232 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

· 6523 · 83707

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5775 ne: 30-03-2012, 13:14:23
Besa

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5776 ne: 30-03-2012, 13:29:07
rrembyese

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#5777 ne: 30-03-2012, 15:05:24
Ere

 • Postime: 482
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5778 ne: 30-03-2012, 20:43:01
Ema

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5779 ne: 30-03-2012, 20:53:00
Abrakadabra :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5780 ne: 31-03-2012, 12:39:55
asnjanes

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5781 ne: 03-04-2012, 09:22:53
Sukses

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5782 ne: 03-04-2012, 10:42:46
Stop

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5783 ne: 03-04-2012, 11:04:31
Perrua

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5784 ne: 03-04-2012, 11:35:08
ani

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#5785 ne: 03-04-2012, 11:47:26
iriq :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5786 ne: 03-04-2012, 12:07:57
qen  :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5787 ne: 03-04-2012, 14:03:52
Nena

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5788 ne: 03-04-2012, 14:07:25
anekdote

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5789 ne: 03-04-2012, 14:11:04
Ep

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5790 ne: 03-04-2012, 14:20:41
pis  :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5791 ne: 03-04-2012, 15:34:03
Seks

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5792 ne: 03-04-2012, 21:37:15
Superfuqi

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#5793 ne: 03-04-2012, 21:37:56
Imagjinatë.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5794 ne: 04-04-2012, 05:38:41
enderr

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#5795 ne: 04-04-2012, 09:11:28
Rrofsh :engjell:

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5796 ne: 04-04-2012, 10:10:06
Shumezim

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5797 ne: 04-04-2012, 11:04:35
Minus

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5798 ne: 04-04-2012, 11:49:00
seks  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5799 ne: 04-04-2012, 12:15:37
Site :D

Temat e fundit