Pasqyro fjalorin dhe argëtohu! - 233 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

· 6523 · 86666

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5800 ne: 04-04-2012, 12:17:32
embel :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5801 ne: 04-04-2012, 12:19:42
Liqen :engjell:

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5802 ne: 04-04-2012, 12:23:15
Nikotini  :perqafim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5803 ne: 04-04-2012, 12:24:28
Iluminist

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5804 ne: 04-04-2012, 12:29:19
tangarllek  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5805 ne: 04-04-2012, 12:29:44
Kanace :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5806 ne: 04-04-2012, 12:34:39
enderrimtarja  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5807 ne: 04-04-2012, 12:35:00
Ardhmeria :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5808 ne: 04-04-2012, 12:42:09
abrakadabra  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5809 ne: 04-04-2012, 12:45:24
Asnjanesim :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5810 ne: 04-04-2012, 12:45:41
mjet  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5811 ne: 04-04-2012, 12:46:34
Te  nevojshme :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5812 ne: 04-04-2012, 12:48:11
enciklopedi  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5813 ne: 04-04-2012, 12:50:35
Inerci :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5814 ne: 04-04-2012, 12:52:47
inat  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5815 ne: 04-04-2012, 12:56:02
Top :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5816 ne: 04-04-2012, 12:56:37
propozim  :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5817 ne: 04-04-2012, 13:00:43
Magji :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5818 ne: 04-04-2012, 13:01:26
iluzioniste  :D

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#5819 ne: 04-04-2012, 15:29:47
Epitel.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5820 ne: 04-04-2012, 22:07:27
Lamtumire

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5821 ne: 09-04-2012, 01:12:06
engjell

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5822 ne: 11-04-2012, 11:58:48
llupe

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#5823 ne: 11-04-2012, 12:00:34
Endacak   :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#5824 ne: 11-04-2012, 12:14:40
karrem  :P

Temat e fundit