Pasqyro fjalorin dhe argëtohu! - 35 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

· 6523 · 79604

 • Postime: 322

#850 ne: 04-03-2010, 11:02:51
asgje

 • Postime: 1498

#851 ne: 04-03-2010, 11:05:10
embel

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#852 ne: 04-03-2010, 11:45:43
Lëndinë

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#853 ne: 04-03-2010, 12:21:19
endje

 • Postime: 6970
 • Gjinia: Femer

#854 ne: 04-03-2010, 13:16:36
erdh

 • Postime: 1215

#855 ne: 04-03-2010, 14:18:14
dhuratë

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#856 ne: 04-03-2010, 16:57:17
eshtepermua?

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 04-03-2010, 17:02:19
ALBANIA

 • Postime: 1215

#858 ne: 04-03-2010, 17:41:41
eshtepermua?---h75


hahahah jo edhte thjesht nje fjale hehehe


anesa :P

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#859 ne: 04-03-2010, 18:09:06
anesa

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#860 ne: 04-03-2010, 19:19:29
Atdhe

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#861 ne: 04-03-2010, 19:24:26
ebukura

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 04-03-2010, 19:29:31
altruist

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#863 ne: 04-03-2010, 19:45:58
tango

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#864 ne: 04-03-2010, 19:55:03
ortek

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#865 ne: 04-03-2010, 19:58:54
ketrushe

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#866 ne: 04-03-2010, 20:01:39
eshte

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#867 ne: 04-03-2010, 20:09:22
ëmbelsi

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#868 ne: 04-03-2010, 20:14:42
isai

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#869 ne: 04-03-2010, 20:27:52
imitim

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#870 ne: 04-03-2010, 20:34:07
makarona

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#871 ne: 04-03-2010, 20:35:03
amnezi

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#872 ne: 04-03-2010, 20:38:42
intuit

 • Postime: 907
 • Gjinia: Femer

#873 ne: 04-03-2010, 20:43:05
terezi

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#874 ne: 04-03-2010, 20:55:57
ishte

Temat e fundit