Pasqyro fjalorin dhe argëtohu! - 38 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

· 6523 · 90508

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#925 ne: 11-03-2010, 09:42:48
amanet

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#926 ne: 11-03-2010, 09:47:45
Tangerrllik  :P

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#927 ne: 11-03-2010, 09:50:49
kosto

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#928 ne: 11-03-2010, 09:57:35
ozurpacion

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#929 ne: 11-03-2010, 10:01:40
Nacionalizem

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#930 ne: 11-03-2010, 10:02:53
mundim

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#931 ne: 11-03-2010, 10:55:48
masturbim :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#932 ne: 11-03-2010, 14:30:30
Mashtrim  :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#933 ne: 11-03-2010, 14:30:53
Mur

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#934 ne: 11-03-2010, 14:34:53
rehat

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#935 ne: 11-03-2010, 14:35:45
Teze

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#936 ne: 11-03-2010, 14:45:20
Elegance

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#937 ne: 11-03-2010, 14:46:48
Emer

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#938 ne: 11-03-2010, 14:48:18
rime

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#939 ne: 11-03-2010, 15:09:36
enderr

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#940 ne: 11-03-2010, 15:15:40
rrembim

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#941 ne: 11-03-2010, 19:27:06

magji :)

Hi Girls :)

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-0

#942 ne: 11-03-2010, 20:35:23
interes

 • Postime: 721
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

#943 ne: 11-03-2010, 21:08:45
semundje

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-0

#944 ne: 11-03-2010, 21:10:14
epidemia

 • Postime: 721
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

#945 ne: 11-03-2010, 21:13:28
altruist  (ne kuptimin ta jap semundjen)

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-0

#946 ne: 11-03-2010, 21:18:04
terapi

 • Postime: 721
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

#947 ne: 11-03-2010, 21:23:03
infermiere (me minifund)

 • Postime: 27
 • Karma: +10/-0

#948 ne: 11-03-2010, 21:25:31
elektron

 • Postime: 721
 • Karma: +20/-4
 • Gjinia: Mashkull

#949 ne: 11-03-2010, 21:26:16
mbushje

Temat e fundit