Pasqyro fjalorin dhe argëtohu! - 39 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

Pasqyro fjalorin dhe argëtohu!

· 6523 · 79423

 • Postime: 27

#950 ne: 11-03-2010, 21:29:54
mbushje
me shkronjen e fundit te fjales parardhese krijon nje fjale te re....

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#951 ne: 11-03-2010, 21:32:06
e di, e di, por e enderrove ti fjalen apo nuk e lexova une mire, sidoqoft nuk ka rendesi,  t ia fillojme nga a-ja

afsh

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#952 ne: 11-03-2010, 21:33:15
shkronje

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#953 ne: 11-03-2010, 21:35:03
ej'sije

 • Postime: 27

#954 ne: 11-03-2010, 21:35:27
e di, e di, por e enderrove ti fjalen apo nuk e lexova une mire, sidoqoft nuk ka rendesi,  t ia fillojme nga a-ja

afsh
jo jo nuk e nderrova po ndoshta e ke lexu gabim.

 • Postime: 27

#955 ne: 11-03-2010, 21:36:28

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#956 ne: 11-03-2010, 21:37:10
imunitet

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#957 ne: 11-03-2010, 21:38:44
jo jo nuk e nderrova po ndoshta e ke lexu gabim.

edhe une keshtu mendova

tangO

 • Postime: 27

#958 ne: 11-03-2010, 21:39:36
operacione

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#959 ne: 11-03-2010, 21:42:55
epizod

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#960 ne: 11-03-2010, 21:43:16
nektar

 • Postime: 27

#961 ne: 11-03-2010, 21:44:04
daltonik

 • Postime: 720
 • Gjinia: Mashkull

#962 ne: 11-03-2010, 21:46:31
koktej

 • Postime: 1215

#963 ne: 11-03-2010, 23:36:07
jeta

 • Postime: 1498

#964 ne: 12-03-2010, 07:48:01
as

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#965 ne: 12-03-2010, 07:59:14
sukses

 • Postime: 1498

#966 ne: 12-03-2010, 08:36:49
salce

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#967 ne: 12-03-2010, 08:46:03
esence

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#968 ne: 12-03-2010, 09:06:45
engjell

 • Postime: 1498

#969 ne: 12-03-2010, 09:07:38
llapa

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#970 ne: 12-03-2010, 09:17:43
analog

 • Postime: 1498

#971 ne: 12-03-2010, 09:37:14
gur

Fustan i bukur! :)

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#972 ne: 12-03-2010, 09:48:29
risi

 • Postime: 1498

#973 ne: 12-03-2010, 09:51:08
ise

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#974 ne: 12-03-2010, 09:54:06
eli

Temat e fundit