Pasuro fjalorin dhe argëtohu! - 1145 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 468022

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 468022

 • Postime: 402
 • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #28600 ne: 01-12-2009, 13:08:40
  TiranE

  • Postime: 2287
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28601 ne: 01-12-2009, 13:11:45
  emigrant

  • Postime: 402
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #28602 ne: 01-12-2009, 13:14:24
  TortE

  • Postime: 2287
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28603 ne: 01-12-2009, 13:21:48
  elektrike

  • Postime: 402
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #28604 ne: 01-12-2009, 13:25:16
  EndogamI

  • Postime: 2287
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28605 ne: 01-12-2009, 13:29:26
  imagjinat

  • Postime: 18279
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #28606 ne: 01-12-2009, 14:27:37
  Turp

  • Postime: 2287
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28607 ne: 01-12-2009, 15:51:09
  pendim

  • Postime: 402
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #28608 ne: 01-12-2009, 16:42:20
  MoltO

  • Postime: 1530
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28609 ne: 02-12-2009, 10:56:37
  Obligim

  • Postime: 541
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28610 ne: 02-12-2009, 11:02:38

    Moral

  • Postime: 1530
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28611 ne: 02-12-2009, 11:07:34
  Ligj

  • Postime: 2287
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28612 ne: 02-12-2009, 13:49:23
  gjentil

  • Postime: 336
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #28613 ne: 02-12-2009, 14:51:08
  hipertermi

  • Postime: 12743
 • i identifikuar

  #28614 ne: 02-12-2009, 15:45:27
  inerci

  • Postime: 2287
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28615 ne: 02-12-2009, 16:28:50
  intrige

  • Postime: 402
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #28616 ne: 02-12-2009, 20:58:49
  Elips

  • Postime: 18279
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #28617 ne: 03-12-2009, 00:01:37
  Sapun

  • Postime: 2166
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28618 ne: 03-12-2009, 09:43:23
  ndryshim

  • Postime: 18279
  • Gjinia: Femer
 • i identifikuar

  #28619 ne: 03-12-2009, 11:49:09
  Mendje

  • Postime: 2166
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28620 ne: 03-12-2009, 12:57:46
  evitim

  • Postime: 2649
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28621 ne: 03-12-2009, 13:24:51
  Modifikim

  • Postime: 2166
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28622 ne: 03-12-2009, 13:29:22
  mburesim

  • Postime: 2649
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28623 ne: 03-12-2009, 13:31:18
  Mentalitet

  • Postime: 2166
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #28624 ne: 03-12-2009, 13:33:18
  tolerance

  Temat e fundit