Pasuro fjalorin dhe argëtohu! - 1150 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 503261

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 503261

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28725 ne: 10-12-2009, 15:41:29
E pasur :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#28726 ne: 10-12-2009, 15:49:56
ruajU hmmmmm:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28727 ne: 10-12-2009, 15:56:28
Ujevara

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#28728 ne: 10-12-2009, 15:57:50
astronauT hmmmmm:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28729 ne: 10-12-2009, 15:58:34
Teknik

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28730 ne: 10-12-2009, 16:02:22
kasap

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28731 ne: 10-12-2009, 16:03:36
Pushtet

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#28732 ne: 10-12-2009, 16:07:34
Tave  :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28733 ne: 10-12-2009, 16:09:27
eshte ;)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28734 ne: 10-12-2009, 16:10:24
E nxeht

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#28735 ne: 10-12-2009, 16:22:46
trapez

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28736 ne: 10-12-2009, 16:25:28
Zemer

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#28737 ne: 10-12-2009, 16:27:29
rrush

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28738 ne: 10-12-2009, 16:47:46
Shemtire

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#28739 ne: 10-12-2009, 16:50:54
embelsire

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28740 ne: 10-12-2009, 16:54:32
E jotja

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#28741 ne: 10-12-2009, 17:13:52
tja plas  zemren :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28742 ne: 10-12-2009, 17:41:38
Rende

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28743 ne: 11-12-2009, 10:55:56
e trishtueshme

 • Postime: 17
 • Karma: +1/-0

#28744 ne: 11-12-2009, 11:11:19
Ec

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28745 ne: 11-12-2009, 11:27:35
Cohu

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28746 ne: 11-12-2009, 11:38:30
ulu

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28747 ne: 11-12-2009, 11:40:42
Ura

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28748 ne: 11-12-2009, 11:42:58
anash

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28749 ne: 11-12-2009, 11:45:30
Shok

Temat e fundit