Pasuro fjalorin dhe argëtohu! - 1155 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 488472

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 488472

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28850 ne: 18-12-2009, 00:01:02
puth

#28851 ne: 18-12-2009, 00:04:43
thupër

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28852 ne: 18-12-2009, 00:06:26
rrëzohem

#28853 ne: 18-12-2009, 00:08:22
merak

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28854 ne: 18-12-2009, 00:11:37
krevat

#28855 ne: 18-12-2009, 00:13:45
talasemi

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28856 ne: 18-12-2009, 00:16:24
imagjinatë

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#28857 ne: 18-12-2009, 00:28:33
Enderr

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#28858 ne: 18-12-2009, 12:45:55
Rrojtore :S

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#28859 ne: 18-12-2009, 14:56:43
endacaK

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#28860 ne: 18-12-2009, 18:34:40
Kuturu

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#28861 ne: 18-12-2009, 18:47:24
uturim

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#28862 ne: 18-12-2009, 18:56:41
Manifestim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28863 ne: 18-12-2009, 19:03:17
Mbledh

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#28864 ne: 18-12-2009, 19:04:18
dhelper

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28865 ne: 18-12-2009, 19:11:29
Ruaju

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#28866 ne: 18-12-2009, 19:14:17
U largua

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28867 ne: 18-12-2009, 21:52:37
anketa

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28868 ne: 19-12-2009, 09:58:56
Anetare

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28869 ne: 19-12-2009, 10:42:00
erë

 • Postime: 42
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Mashkull

#28870 ne: 19-12-2009, 11:22:27
ëmbël

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28871 ne: 19-12-2009, 13:11:48
Lekura

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#28872 ne: 19-12-2009, 13:20:19
urate

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28873 ne: 19-12-2009, 13:50:15
Enkas

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#28874 ne: 19-12-2009, 13:56:51
saksi

Temat e fundit