Pasuro fjalorin dhe argëtohu! - 1156 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 494930

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 494930

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28875 ne: 19-12-2009, 13:59:16
Inat

 • Postime: 7519
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#28876 ne: 19-12-2009, 14:25:48
tip

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#28877 ne: 19-12-2009, 14:33:59
(i) pandreqshem :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28878 ne: 19-12-2009, 14:55:10
Mendim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28879 ne: 19-12-2009, 15:35:11
muaj

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#28880 ne: 19-12-2009, 15:44:57
jetoj

pershendetje kengaime  :)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28881 ne: 19-12-2009, 15:47:02
jetësim

pershendetje fabi  :)

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#28882 ne: 19-12-2009, 18:31:47
Mendoj

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28883 ne: 19-12-2009, 18:32:13
jatagan

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#28884 ne: 19-12-2009, 22:48:11
Nerv

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28885 ne: 20-12-2009, 00:02:22
Vones

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28886 ne: 20-12-2009, 02:43:52
(vonesë)

ëmbël

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28887 ne: 20-12-2009, 13:28:26
Lepij

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28888 ne: 20-12-2009, 13:35:08
jepi

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28889 ne: 20-12-2009, 13:38:30
Internet

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28890 ne: 20-12-2009, 13:40:53
takohemi

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28891 ne: 20-12-2009, 13:47:09
Interes

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28892 ne: 20-12-2009, 14:08:14
seks

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28893 ne: 20-12-2009, 16:04:47
stres :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28894 ne: 20-12-2009, 16:23:40
Super

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28895 ne: 20-12-2009, 16:24:06
reshtur

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28896 ne: 20-12-2009, 16:24:46
Rreze

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28897 ne: 20-12-2009, 16:35:16
esmer

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28898 ne: 20-12-2009, 16:39:39
Rast

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#28899 ne: 20-12-2009, 16:41:01
Ters

Temat e fundit