Pasuro fjalorin dhe argëtohu! - 1157 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 503314

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 503314

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28900 ne: 20-12-2009, 16:43:31
Sapun

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#28901 ne: 20-12-2009, 16:55:33
neptun

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#28902 ne: 20-12-2009, 21:23:13
napeolon

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28903 ne: 20-12-2009, 22:02:43
Nata

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28904 ne: 21-12-2009, 08:27:37
agim

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28905 ne: 21-12-2009, 08:29:40
mërgim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28906 ne: 21-12-2009, 08:31:37
mësim

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28907 ne: 21-12-2009, 08:34:03
mendim

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28908 ne: 21-12-2009, 08:35:43
mjek

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28909 ne: 21-12-2009, 08:36:51
kafshoj

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28910 ne: 21-12-2009, 08:39:24
jo  Jojo:  :D

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28911 ne: 21-12-2009, 08:41:12
oh  :(

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28912 ne: 21-12-2009, 08:44:08
hesht!

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28913 ne: 21-12-2009, 08:47:50
thuaje    ^o)

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28914 ne: 21-12-2009, 08:51:23
edepsëz  :P

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28915 ne: 21-12-2009, 09:00:26
zemër   :-[

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28916 ne: 21-12-2009, 09:01:56
rastësi  ;)

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#28917 ne: 21-12-2009, 12:27:58
instikT hmmmmm:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28918 ne: 21-12-2009, 14:45:41
Tradhetar

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#28919 ne: 21-12-2009, 15:31:40
ramaik :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28920 ne: 21-12-2009, 15:32:23
Komplet

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#28921 ne: 21-12-2009, 15:34:47
torollake :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28922 ne: 22-12-2009, 09:30:20
Eja

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28923 ne: 22-12-2009, 09:44:08
afsh

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28924 ne: 22-12-2009, 09:45:19
Shtrengim

Temat e fundit