Pasuro fjalorin dhe argëtohu! - 1158 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 503805

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 503805

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28925 ne: 22-12-2009, 09:49:18
mbaj

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28926 ne: 22-12-2009, 09:51:00
Jepma

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28927 ne: 22-12-2009, 09:58:12
akoma

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#28928 ne: 22-12-2009, 09:59:44
albtranS hmmmmm:

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28929 ne: 22-12-2009, 10:01:39
Ska

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#28930 ne: 22-12-2009, 10:03:37
ajO ;)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28931 ne: 22-12-2009, 10:16:50
Ojna

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#28932 ne: 22-12-2009, 10:30:01
Anembane

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28933 ne: 22-12-2009, 10:32:00
Embel

 • Postime: 907
 • Karma: +17/-1
 • Gjinia: Femer

#28934 ne: 22-12-2009, 10:32:46
Lepur

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#28935 ne: 22-12-2009, 14:13:11
reabilitim

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#28936 ne: 22-12-2009, 17:16:43
Mjedis

 • Postime: 336
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#28937 ne: 22-12-2009, 20:01:01
sinkronizim

 • Postime: 404
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Femer

#28938 ne: 22-12-2009, 20:55:20
Monarki

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#28939 ne: 22-12-2009, 21:00:00
inerci

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28940 ne: 22-12-2009, 21:45:22
Intimitet

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#28941 ne: 22-12-2009, 23:10:47
tentatiV...

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#28942 ne: 22-12-2009, 23:15:26
vullnet

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28943 ne: 22-12-2009, 23:34:14
Trup

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#28944 ne: 23-12-2009, 10:53:39
psikologji

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28945 ne: 23-12-2009, 19:10:45
Inat

#28946 ne: 23-12-2009, 23:58:03
Taban

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28947 ne: 24-12-2009, 03:09:13
natë

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28948 ne: 24-12-2009, 09:20:31
émbelsir ;)

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#28949 ne: 24-12-2009, 09:31:27
risi

Temat e fundit