Pasuro fjalorin dhe argëtohu! - 1159 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 488480

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 488480

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28950 ne: 24-12-2009, 09:38:52
Iriq

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28951 ne: 24-12-2009, 09:51:19
qendis

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28952 ne: 24-12-2009, 14:53:33
Smundem

 • Postime: 910
 • Karma: +9/-4
 • Gjinia: Mashkull

#28953 ne: 24-12-2009, 14:59:29
mundem

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28954 ne: 24-12-2009, 15:16:07
Master

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28955 ne: 27-12-2009, 21:41:01
Rimë

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28956 ne: 27-12-2009, 21:47:27
ëndërr

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28957 ne: 27-12-2009, 21:58:51
Rrëmuj

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28958 ne: 27-12-2009, 22:15:44
Jeta

#28959 ne: 27-12-2009, 22:22:04
Amnesti

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28960 ne: 27-12-2009, 22:22:37
implikim

#28961 ne: 27-12-2009, 22:22:57
Marramendje

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28962 ne: 27-12-2009, 22:23:46
Era

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28963 ne: 27-12-2009, 22:42:19
Aktor

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28964 ne: 27-12-2009, 22:45:26
torcida

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28965 ne: 27-12-2009, 22:48:40
Analiza

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28966 ne: 27-12-2009, 23:30:28
ankim

#28967 ne: 27-12-2009, 23:37:26
mik

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28968 ne: 27-12-2009, 23:38:02
kuti

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28969 ne: 27-12-2009, 23:39:27
Ishte

#28970 ne: 27-12-2009, 23:39:50
erë

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28971 ne: 27-12-2009, 23:53:59
ëmbëlsi

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28972 ne: 27-12-2009, 23:56:04
Ibret

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28973 ne: 27-12-2009, 23:56:37
tekst

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#28974 ne: 27-12-2009, 23:57:16
tensioN

Temat e fundit