Pasuro fjalorin dhe argëtohu! - 1160 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 503802

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 503802

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28975 ne: 27-12-2009, 23:58:42
Nuancë

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28976 ne: 27-12-2009, 23:59:05
ëhë

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#28977 ne: 28-12-2009, 00:03:00
endeRr

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28978 ne: 28-12-2009, 00:03:35
Rrota

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#28979 ne: 28-12-2009, 00:07:13
Ana

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#28980 ne: 28-12-2009, 00:07:54
Ambjent

#28981 ne: 28-12-2009, 00:08:41
taksativ

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28982 ne: 28-12-2009, 00:09:48
ves

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#28983 ne: 28-12-2009, 00:11:36
simpatike

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28984 ne: 28-12-2009, 00:11:53
elegant

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28985 ne: 28-12-2009, 00:12:46
Tentim

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#28986 ne: 28-12-2009, 00:13:25
meditiM

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28987 ne: 28-12-2009, 00:15:47
maj

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28988 ne: 28-12-2009, 00:20:15
JastëK

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28989 ne: 28-12-2009, 00:20:37
korrik :D

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#28990 ne: 28-12-2009, 00:29:06
kumbull

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28991 ne: 28-12-2009, 00:31:30
lloj

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#28992 ne: 28-12-2009, 00:33:55
jete

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28993 ne: 28-12-2009, 00:34:57
Është

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28994 ne: 28-12-2009, 00:36:07
ëndje

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#28995 ne: 28-12-2009, 00:44:06
EmI

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28996 ne: 28-12-2009, 00:46:14
Ilir

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#28997 ne: 28-12-2009, 00:51:07
rebel :D

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#28998 ne: 28-12-2009, 00:54:30
laramani ;)

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#28999 ne: 28-12-2009, 00:56:04
inteligjente

Temat e fundit