Pasuro fjalorin dhe argëtohu! - 22 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 488477

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 488477

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#525 ne: 28-08-2006, 22:04:11
Emocion  :)

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#526 ne: 29-08-2006, 00:53:19
Ndrikull

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#527 ne: 29-08-2006, 08:14:41
LLokum ( me arra)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 29-08-2006, 11:11:13
Maskara

#529 ne: 29-08-2006, 11:24:49
harbut  :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#530 ne: 29-08-2006, 11:55:30
taravel

#531 ne: 29-08-2006, 11:59:16
lendoj

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#532 ne: 29-08-2006, 12:18:54
jam

#533 ne: 29-08-2006, 12:38:09
mashtrim.

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 29-08-2006, 15:32:06
Merite.  :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#535 ne: 29-08-2006, 17:06:37
Enderr  :engjell:

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#536 ne: 01-09-2006, 13:01:11
rropatje     pagjume:

#537 ne: 01-09-2006, 13:29:55
Kenaqesi :perqafim

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#538 ne: 01-09-2006, 15:20:28
iriq... :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#539 ne: 01-09-2006, 16:38:19
Qengji

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#540 ne: 01-09-2006, 16:42:20
imoral.....

 • Postime: 1463
 • Karma: +15/-0

#541 ne: 01-09-2006, 16:49:07
Latist (I dhene mbas qumeshtit) :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#542 ne: 01-09-2006, 17:00:47
tranvestit   :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#543 ne: 01-09-2006, 17:46:21
Llapist LOL

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 01-09-2006, 18:32:40
transformal

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#545 ne: 01-09-2006, 18:36:34
Lopë :D

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 01-09-2006, 18:38:40
ëmbëlsirë
P.S ahhahaha ku te ra ndermend lopa se

#547 ne: 01-09-2006, 18:41:22
Turli

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#548 ne: 01-09-2006, 18:41:54
është :P

p.S. sepse keto dite e kam  ble nje  ....LOL

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#549 ne: 01-09-2006, 18:46:36
embleme

Temat e fundit