Pasuro fjalorin dhe argëtohu! - 23 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 502367

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 502367

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#550 ne: 01-09-2006, 18:46:47
ëndërr

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#551 ne: 01-09-2006, 18:47:39
ashkël

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#552 ne: 01-09-2006, 18:47:44
rrodhje

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#553 ne: 01-09-2006, 18:48:11
esencë

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#554 ne: 01-09-2006, 18:48:44
mace

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#555 ne: 01-09-2006, 18:48:49
eshtër

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#556 ne: 01-09-2006, 18:49:50
rere

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#557 ne: 01-09-2006, 19:01:46
ëmbëltoret

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#558 ne: 01-09-2006, 19:06:19
TOROLLAK

#559 ne: 01-09-2006, 19:10:59
PEDERAST

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#560 ne: 01-09-2006, 19:48:42
Tenxhere

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#561 ne: 01-09-2006, 20:00:48
Erëlehtë :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#562 ne: 01-09-2006, 20:08:55
embelsira

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#563 ne: 01-09-2006, 20:22:21
antike

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#564 ne: 01-09-2006, 20:29:59
Era

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 01-09-2006, 20:34:19
absurditet.

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#566 ne: 01-09-2006, 20:59:32
trap (mjet per te kaluar lumin, se mos me keqkuptoni) :d

#567 ne: 01-09-2006, 21:07:24
RROTE  (maqine e kam fjalen)

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#568 ne: 01-09-2006, 23:19:45
emërtim

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 01-09-2006, 23:29:59
mirenjohja

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#570 ne: 01-09-2006, 23:36:52
ambulanca

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#571 ne: 02-09-2006, 00:16:10
autoambulanca

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#572 ne: 02-09-2006, 01:20:34
Antibiotik

 • Postime: 1044
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#573 ne: 02-09-2006, 02:23:14
kirurgjia :D

 • Postime: 1015
 • Karma: +0/-0

#574 ne: 02-09-2006, 11:45:32
Anemik

Temat e fundit