Pasuro fjalorin dhe argëtohu! - 27 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 487875

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 487875

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#650 ne: 13-09-2006, 20:00:07
majmun

 • Postime: 2715
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#651 ne: 13-09-2006, 20:24:58
nënshkrim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#652 ne: 13-09-2006, 21:06:04
mekat

#653 ne: 14-09-2006, 09:56:57
Tollovi hmmmmm:

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#654 ne: 14-09-2006, 10:50:41
idiot

#655 ne: 14-09-2006, 14:01:12
Kathic

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#656 ne: 14-09-2006, 14:24:13
cimke

 • Postime: 6970
 • Karma: +266/-154
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 14-09-2006, 14:27:45
etje

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#658 ne: 14-09-2006, 14:46:42
edukim

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#659 ne: 14-09-2006, 14:50:06
misterioz

#660 ne: 14-09-2006, 14:55:49
Zemerim

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#661 ne: 14-09-2006, 14:59:46
zezak

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#662 ne: 14-09-2006, 15:11:49
kurtizane

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#663 ne: 14-09-2006, 15:12:35
ermira

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#664 ne: 14-09-2006, 15:13:22
anoreksia

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 14-09-2006, 15:14:33
abetare

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#666 ne: 14-09-2006, 15:19:16
esmere

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#667 ne: 14-09-2006, 16:15:11
ermali

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#668 ne: 14-09-2006, 16:17:07
ilir

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 14-09-2006, 16:26:49
radio

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#670 ne: 14-09-2006, 16:30:09
oligarki

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#671 ne: 14-09-2006, 16:31:25
injorant (sa qef e kamkete fjalen ne ma te gjuhes e mbaj :D)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#672 ne: 14-09-2006, 16:34:43
trap  (e kam fjalen per mjet lundrimi) :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#673 ne: 14-09-2006, 16:37:36
p...mmmm ca fjale fillon me "p" :D

pallosh LOL

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#674 ne: 14-09-2006, 16:38:37
        hmmmmm:                                   shemtire  LOL

Temat e fundit