Pasuro fjalorin dhe argëtohu! - 28 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 494923

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

· 29435 · 494923

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#675 ne: 14-09-2006, 16:40:48
hahahhahah


embeltore

#676 ne: 14-09-2006, 19:30:20
Lozonjare

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#677 ne: 14-09-2006, 22:35:18
enderrimtar

 • Postime: 524
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#678 ne: 14-09-2006, 23:00:47
realist

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#679 ne: 14-09-2006, 23:03:29
telenovel

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#680 ne: 14-09-2006, 23:17:41
lepur

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#681 ne: 14-09-2006, 23:23:30
restorant

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#682 ne: 14-09-2006, 23:33:19
turp

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#683 ne: 14-09-2006, 23:35:21
pellumbë

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#684 ne: 14-09-2006, 23:38:29
engjell

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#685 ne: 14-09-2006, 23:41:12
llapë

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#686 ne: 15-09-2006, 00:00:37
enderrimtar

#687 ne: 15-09-2006, 14:34:40
Guximtar

 • Postime: 3096
 • Karma: +4/-0
 • Gjinia: Femer

#688 ne: 15-09-2006, 14:37:44
Racist

P.S o wiliams ku e sheh g qe po fillon me g

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#689 ne: 15-09-2006, 14:44:51
tullumb

 • Postime: 7519
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#690 ne: 15-09-2006, 14:47:17
bonbone

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#691 ne: 15-09-2006, 14:50:47
eshka

 • Postime: 7519
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#692 ne: 15-09-2006, 14:57:00
anna  :perqafim

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#693 ne: 15-09-2006, 15:08:17
arusha :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#694 ne: 15-09-2006, 16:11:42
asfiksim

 • Postime: 7519
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#695 ne: 15-09-2006, 16:30:35
masakrim

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#696 ne: 15-09-2006, 16:49:52
mirqenie

 • Postime: 7519
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 15-09-2006, 16:51:19
emancipim

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#698 ne: 15-09-2006, 16:53:56
mantel

 • Postime: 7519
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#699 ne: 15-09-2006, 16:54:57
letargji

Temat e fundit