Pasuro fjalorin dhe argëtohu! - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

  · 29435 · 678658

  Pasuro fjalorin dhe argëtohu!

  · 29435 · 678658

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  ne: 09-06-2006, 05:58:23
  Se pari po filloj me emrin tim te vertet!!!
  Blerina

  • Postime: 1044
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 09-06-2006, 06:11:28
  anëtare

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  #2 ne: 09-06-2006, 06:25:47
  edukativ
  *


  #3 ne: 09-06-2006, 08:50:00
  virus

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #4 ne: 09-06-2006, 09:08:47
  sensibel

  • Postime: 1258
  • Karma: +3/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #5 ne: 09-06-2006, 09:20:24
  lidhje

  #6 ne: 09-06-2006, 09:24:03
  ekuacion

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  #7 ne: 09-06-2006, 11:20:51
  nder

  • Postime: 1044
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #8 ne: 09-06-2006, 14:19:41
  respekt

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  #9 ne: 09-06-2006, 16:01:47
  trim

  • Postime: 1044
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #10 ne: 09-06-2006, 16:19:20
  mbretëresh

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #11 ne: 09-06-2006, 16:55:13
  Shenjteria

  • Postime: 6958
  • Karma: +266/-154
  • Gjinia: Femer

  #12 ne: 09-06-2006, 16:57:16
  Anashkalim

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #13 ne: 09-06-2006, 17:01:20
  mirenjohje

  • Postime: 6958
  • Karma: +266/-154
  • Gjinia: Femer

  #14 ne: 09-06-2006, 17:02:53
  erlehta  :)

  #15 ne: 10-06-2006, 01:31:33
  ajer

  • Postime: 1044
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #16 ne: 10-06-2006, 02:46:15
  radha.........(hajde)

  • Postime: 3707
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #17 ne: 10-06-2006, 03:06:51
  avitu

  radha, pra

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  #18 ne: 10-06-2006, 04:51:03
  urim

  • Postime: 1044
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #19 ne: 10-06-2006, 08:39:42
  marr
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: