×

Plotëso fjalinë !

Plotëso fjalinë !

· 11 · 1568

 • Postime: 18
 • Gjinia: Mashkull
Mbreti_ILI
ne: 06-04-2006, 16:23:25

 • Postime: 409
 • Gjinia: Mashkull
Vendori
#1 ne: 08-04-2006, 18:15:23
Pershendetje Mbreti_ILI

Puna eshte baze e cdo kulture

 • Postime: 18
 • Gjinia: Mashkull
Mbreti_ILI
#2 ne: 08-04-2006, 18:17:37
E sakte .... ja nje tjeter

 • Postime: 409
 • Gjinia: Mashkull
Vendori
#3 ne: 08-04-2006, 18:31:32
E gjeta mbreti

Duhan te keq e shkja te mire nuk ka

 • Postime: 18
 • Gjinia: Mashkull
Mbreti_ILI
#4 ne: 08-04-2006, 18:32:43
E gjeta mbreti

Duhan te keq e shkja te mirë nuk ka
E sakte Vendori te Lumte

 • Postime: 409
 • Gjinia: Mashkull
Vendori
#5 ne: 08-04-2006, 19:06:07
Mezi e gjeta kete mbreti se ishte e veshtire

Dituria eshte deti, kurse ne jemi vec nje pike e saj

 • Postime: 18
 • Gjinia: Mashkull
Mbreti_ILI
#6 ne: 08-04-2006, 19:13:01
Mezi e gjeta këtë mbreti se ishte e vështirë

Dituria është deti, kurse ne jemi veç një pikë e saj
Te lumte Vendori Ja edhe nje tjeter

 • Postime: 409
 • Gjinia: Mashkull
Vendori
#7 ne: 09-04-2006, 09:38:30
Pula mos me pa enderr qe neser han grure, ngordh

 • Postime: 7049
 • Gjinia: Femer
erlehta
#8 ne: 18-05-2006, 16:47:49
Po he ore ver pra   se tani e pashe kete teme  dhe me pelqeu  :)

 • Postime: 5503
 • Gjinia: Femer
Elegance
#9 ne: 28-06-2007, 17:02:43
Te lezetshme keto lojerat, s'e kisha pare ndonjehere kete temen. Kjo loja ketu ne Amerike quhet "Hang Man", ose eshte njesoj si "Wheel of Fortune"? qe jepet ne TV. :) Pa he na vazhdoni me keto citimet e theniet e bukura qe te gjejme e te mesojme me shume akoma. :)

Pershendetje  :perqafim nga une Eleganca.

 • Postime: 1460
U.J.K.U
#10 ne: 29-06-2007, 19:08:25
Kur gjeli kendoi
Pula veze leshoi

kur vezet u ngrohen
pulat u ftohen

Kur erdhi njeriu ti mbedh
Gjeti levozhga dhe pupla andej ketej..........