Plotsoje fjalen e urtë...! - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Plotsoje fjalen e urtë...!

Plotsoje fjalen e urtë...!

· 83 · 5717

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 04-09-2009, 11:30:50

Pune pune nate e dite qe....

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 04-09-2009, 14:42:05
qe te shohim pakes drite... :D

gurre gurre..?

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 04-09-2009, 14:58:31
gurre jo po..gure gure behet kalaja   :D

ose


Pika pika....

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 04-09-2009, 16:13:18
pika pika mbushet pusi

dita e mire shihet...

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 05-09-2009, 09:37:42
dita e mire shihet qe ne mengjes.

ujku qimen...

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 05-09-2009, 21:08:23
Ujku qimen e nderron por zanatin se harron

Me mire nje zoge ne grusht se sa...

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 07-09-2009, 13:31:15
..5 ne qiell..

Kush punon..

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 08-09-2009, 13:52:03
Kush punon,,lodhet,, :D,,edhe fiton kapak,... :D


Duaje atdhenë......

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 08-09-2009, 15:28:13
si shqiponja folene.


mos i shiko........

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 08-09-2009, 15:31:57
Jo: Kush punon - peson.. :D

gunen po shiko punen.. :D

Miku i mire..?

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 08-09-2009, 16:28:12
Miku i mire ne dite te veshtire.

borxhi i vone ...

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 09-09-2009, 13:31:51
gezon te zone..

Borxh te mire..? :D

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#12 ne: 17-09-2009, 22:46:57
Borgj te mir nuk ka ..

Pun pune nate e dite  qe te shohim pakes....


 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 17-09-2009, 22:57:45
drite.

O Zot, jepi atij qe rri kot, se ai qe punon...

 • Postime: 5
 • Karma: +0/-0

#14 ne: 17-09-2009, 23:02:43
drite.

O Zot, jepi atij qe rri kot, se ai qe punon..

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#15 ne: 17-09-2009, 23:08:54
O Zot, jepi atij qe rri kot, se ai qe punon vet e fitone .

Fjalë me vlerë, ku të gjesh ....

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 18-09-2009, 11:03:48
Fjale me vlere ku te gjesh merre!

Molla ..... nën mollë

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 18-09-2009, 11:16:44
Molla bie nen molle

Besnik bëhu, e besë .... ........

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 18-09-2009, 11:20:57
Besnik behu, e bese mos nxë

Kalit te falur, ... .. ....... dhëmbët

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 18-09-2009, 11:21:05
  ... mos zin!
   Trimi i mire....

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#20 ne: 18-09-2009, 13:06:04
Trimi i mire me shok shume.

Ç'ke në xhep të marin hop, ç'ke në tru s´........

 • Postime: 800
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 18-09-2009, 15:04:59
...S'ta marrin dot.

Fshati qe duket...

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#22 ne: 18-09-2009, 15:47:00
Fshati qe duket sdo  kallauz  nuk jam e sigurte ..

Hoqëm dhe vuam, po diçka .....

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 21-09-2009, 15:03:02
....gatuam!?

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 22-09-2009, 10:14:22
Fshati qe duket sdo  kallauz  nuk jam e sigurte ..

Hoqëm dhe vuam, po diçka .....

Harruam,!!

Pyet 100 vete, e ben ... .. vet!

Temat e fundit