Shikoni emisione televizive me kuize e lojëra? - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Shikoni emisione televizive dhe dëgjoni emisione në radio me kuize e lojëra?

Po shumë
26 (36.6%)
Nganjëherë
27 (38%)
Rrallë
10 (14.1%)
Jo
8 (11.3%)

Numri i anetareve qe votuan: 57

Shikoni emisione televizive me kuize e lojëra?

Shikoni emisione televizive me kuize e lojëra?

· 13 · 8796

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 21-05-2005, 20:14:37
Shikoni emisione televizive me kuize e lojëra?

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 22-05-2005, 10:37:28
Pershendetje Sineri
Votova-nganjehere-sepse sme del aq kohe te percjell kuize edhe pse me pelqejne shume.

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 22-05-2005, 10:54:44
Unë voyova shumë edhe pse nuk kam qenë ndoshta real por:
1. Më plasin nervat emisionet tona me shumë gabime dhe prandaj s'po kam shumë vullnet t'i përcjell;
2. Më magjepsin emisionet e huaja që i kuptoj dhe aty vërtet gjen prehje dhe kënaqësi.
Prandaj megjithatë unë i kam merak dhe i shikoj kur kam mundësi dhe kohë.

 • Postime: 27102
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 05-06-2005, 00:58:09
Kur isha ne Shqiperi shikoja shum emisionin te Vizion Plusi Kuic Plus me pelqente shume si emision dhe ajo drejtuesja e prezantonte shume mire.

 • Postime: 484
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 22-06-2005, 22:34:03
dhe mua i vetmi emision qe me pelqente kur isha ne shqiperi ishte quiz+ te vizion+ >Ishte me te vertet i lezetshem  :pafshim

 • Postime: 2218
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 26-06-2005, 01:04:26
Po un shikoi emisione ne TV me kuize e lojra.
Po jo emisione Shqiptare. Emisionet shqiptare jan shum te dobta ne pyetje. Pyetjet e tyre jan sa ben 1+1?  edhe njerzit thon 3.  (?)
Me pelqen te shikoi "Kush do te behet miljoner"  Ka pyetje te mira.

 • Postime: 771
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 29-08-2005, 20:46:24
Kur isha ne Shqiperi shikoja shum emisionin te Vizion Plusi Kuic Plus me pelqente shume si emision dhe ajo drejtuesja e prezantonte shume mire.

Disa nga pyetje pergjigje te Quiz Plus jane gabim...Ndonjehere me vinte keq qe harxhoja kohen duke pare prezantuesen qe kembengulte tek e vetja dhe konkurenti qe mundohej ti thoshte te sakten...Nejse

Hersia`

 • Postime: 825
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 25-07-2006, 15:42:46
une shikoj shum edhe me pelqen per kete e bera gjithmon

 • Postime: 17
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 28-07-2006, 08:32:45
Unë votova nganjëherë ngaqë jom shumë i nxanun rreth PC-së edhe s'kom kohe shum per  Tv tung tung

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0

#9 ne: 14-05-2010, 16:59:16
ppppppoooooooooooo  sssssssshhhhhhhhuuu uuuuuuuuuuuuuuummmm mmmmmeeeeeeeeee.... ................... :D

 • Postime: 159
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 19-05-2010, 13:02:47
pooo me pelqejn shum

 • Postime: 594
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 19-07-2010, 18:06:37
]une e bera PO SHUM sepse shikoj edhe ne TV te cilat me pelqejn shum por edhe ne radio degjoj me pelqejn shum keto lloj emisione nuk e di pse por ndoshta sepse mesojm dicka prej tyre[/color]

 • Postime: 22
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 15-04-2012, 19:28:15
BB and Kuize

Temat e fundit