×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Lorisa L
« ne: 15-04-2012, 19:28:15 »

BB and Kuize
Postuar nga: *Tessa*
« ne: 19-07-2010, 18:06:37 »

]une e bera PO SHUM sepse shikoj edhe ne TV te cilat me pelqejn shum por edhe ne radio degjoj me pelqejn shum keto lloj emisione nuk e di pse por ndoshta sepse mesojm dicka prej tyre[/color]
Postuar nga: MooZaa
« ne: 19-05-2010, 13:02:47 »

pooo me pelqejn shum
Postuar nga: Orjeta Allkja
« ne: 14-05-2010, 16:59:16 »

ppppppoooooooooooo  sssssssshhhhhhhhuuu uuuuuuuuuuuuuuummmm mmmmmeeeeeeeeee.... ................... :D
Postuar nga: 100% boy
« ne: 28-07-2006, 08:32:45 »

Unë votova nganjëherë ngaqë jom shumë i nxanun rreth PC-së edhe s'kom kohe shum per  Tv tung tung
Postuar nga: agnesa
« ne: 25-07-2006, 15:42:46 »

une shikoj shum edhe me pelqen per kete e bera gjithmon
Postuar nga: Hersianna
« ne: 29-08-2005, 20:46:24 »

Kur isha ne Shqiperi shikoja shum emisionin te Vizion Plusi Kuic Plus me pelqente shume si emision dhe ajo drejtuesja e prezantonte shume mire.

Disa nga pyetje pergjigje te Quiz Plus jane gabim...Ndonjehere me vinte keq qe harxhoja kohen duke pare prezantuesen qe kembengulte tek e vetja dhe konkurenti qe mundohej ti thoshte te sakten...Nejse

Hersia`
Postuar nga: LinaVL
« ne: 26-06-2005, 01:04:26 »

Po un shikoi emisione ne TV me kuize e lojra.
Po jo emisione Shqiptare. Emisionet shqiptare jan shum te dobta ne pyetje. Pyetjet e tyre jan sa ben 1+1?  edhe njerzit thon 3.  (?)
Me pelqen te shikoi "Kush do te behet miljoner"  Ka pyetje te mira.
Postuar nga: emsi
« ne: 22-06-2005, 22:34:03 »

dhe mua i vetmi emision qe me pelqente kur isha ne shqiperi ishte quiz+ te vizion+ >Ishte me te vertet i lezetshem  :pafshim
Postuar nga: Berni
« ne: 05-06-2005, 00:58:09 »

Kur isha ne Shqiperi shikoja shum emisionin te Vizion Plusi Kuic Plus me pelqente shume si emision dhe ajo drejtuesja e prezantonte shume mire.