×
Hyrja
Profili

Sondazh

Shikoni emisione televizive dhe dëgjoni emisione në radio me kuize e lojëra?

Po shumë
26 (36.6%)
Nganjëherë
27 (38%)
Rrallë
10 (14.1%)
Jo
8 (11.3%)

Numri i anetareve qe votuan: 57

Shikoni emisione televizive me kuize e lojëra?

Shikoni emisione televizive me kuize e lojëra?

· 13 · 8422

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

ne: 21-05-2005, 20:14:37
Shikoni emisione televizive me kuize e lojëra?

 • Postime: 3712
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 22-05-2005, 10:37:28
Pershendetje Sineri
Votova-nganjehere-sepse sme del aq kohe te percjell kuize edhe pse me pelqejne shume.

 • Postime: 6973
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 22-05-2005, 10:54:44
Unë voyova shumë edhe pse nuk kam qenë ndoshta real por:
1. Më plasin nervat emisionet tona me shumë gabime dhe prandaj s'po kam shumë vullnet t'i përcjell;
2. Më magjepsin emisionet e huaja që i kuptoj dhe aty vërtet gjen prehje dhe kënaqësi.
Prandaj megjithatë unë i kam merak dhe i shikoj kur kam mundësi dhe kohë.

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 05-06-2005, 00:58:09
Kur isha ne Shqiperi shikoja shum emisionin te Vizion Plusi Kuic Plus me pelqente shume si emision dhe ajo drejtuesja e prezantonte shume mire.

 • Postime: 484
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 22-06-2005, 22:34:03
dhe mua i vetmi emision qe me pelqente kur isha ne shqiperi ishte quiz+ te vizion+ >Ishte me te vertet i lezetshem  :pafshim

 • Postime: 2218
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 26-06-2005, 01:04:26
Po un shikoi emisione ne TV me kuize e lojra.
Po jo emisione Shqiptare. Emisionet shqiptare jan shum te dobta ne pyetje. Pyetjet e tyre jan sa ben 1+1?  edhe njerzit thon 3.  (?)
Me pelqen te shikoi "Kush do te behet miljoner"  Ka pyetje te mira.

 • Postime: 771
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 29-08-2005, 20:46:24
Kur isha ne Shqiperi shikoja shum emisionin te Vizion Plusi Kuic Plus me pelqente shume si emision dhe ajo drejtuesja e prezantonte shume mire.

Disa nga pyetje pergjigje te Quiz Plus jane gabim...Ndonjehere me vinte keq qe harxhoja kohen duke pare prezantuesen qe kembengulte tek e vetja dhe konkurenti qe mundohej ti thoshte te sakten...Nejse

Hersia`

 • Postime: 825
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 25-07-2006, 15:42:46
une shikoj shum edhe me pelqen per kete e bera gjithmon

 • Postime: 17
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 28-07-2006, 08:32:45
Unë votova nganjëherë ngaqë jom shumë i nxanun rreth PC-së edhe s'kom kohe shum per  Tv tung tung

 • Postime: 9

#9 ne: 14-05-2010, 16:59:16
ppppppoooooooooooo  sssssssshhhhhhhhuuu uuuuuuuuuuuuuuummmm mmmmmeeeeeeeeee.... ................... :D

 • Postime: 159
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 19-05-2010, 13:02:47
pooo me pelqejn shum

 • Postime: 594

#11 ne: 19-07-2010, 18:06:37
]une e bera PO SHUM sepse shikoj edhe ne TV te cilat me pelqejn shum por edhe ne radio degjoj me pelqejn shum keto lloj emisione nuk e di pse por ndoshta sepse mesojm dicka prej tyre[/color]

 • Postime: 22
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 15-04-2012, 19:28:15
BB and Kuize

Temat e fundit