×

Shkruaj emrin te shohesh fytyren tende!

Shkruaj emrin te shohesh fytyren tende!

· 17 · 2825

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
ne: 25-08-2010, 21:22:25
Ok loje gallate "Turn ur name into a face"

Shkruaj emrin dhe te formo fytyren..krahasojen i me ate qe keni..a ngjasojne?! :D

http://turnyournameintoaface.com/

Une kom dal si burr po hajt mo :LOL

 • Postime: 1102
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#1 ne: 25-08-2010, 22:31:57
I bukur ky scripti por mua nuk me peqeu fare shiko se si me nxorri!  hmmmmm:

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#2 ne: 25-08-2010, 23:23:56
Une  :D

 • Postime: 18283
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#3 ne: 26-08-2010, 09:10:58
Berno te paskan dal trut anash ngaqe ke shume.. :D

 • Postime: 277
mister x
#4 ne: 26-08-2010, 09:15:22

Mister x

 • Postime: 4227
Charlie
#5 ne: 27-08-2010, 00:04:36
Une  :DFiks ashtu je vallai :D :D

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#6 ne: 27-08-2010, 00:11:35
Fiks ashtu je vallai :D :D

Ma i shpif si ty jo njeher LOL  :P

 • Postime: 1437
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#7 ne: 28-08-2010, 10:25:09
Arjol
 :D

 • Postime: 27110
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#8 ne: 28-08-2010, 10:43:29
E Paske te njejte si Mister X mos keni te 2 te njejtin emer  :D

 • Postime: 1437
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#9 ne: 28-08-2010, 22:45:00
Jo vella nuk besoj, ai ka emrin e vet dhe une timin :D

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#10 ne: 28-08-2010, 23:56:43

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#11 ne: 28-08-2010, 23:57:22
LOL LOL LOL

 • Postime: 3550
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#12 ne: 29-08-2010, 00:30:40
olaola sh bukurane ke dale :P

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#13 ne: 29-08-2010, 00:36:54
ta boj copy per ne pashaprt LOL LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#14 ne: 27-12-2010, 10:58:30
une :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer
+ERELA+
#15 ne: 27-12-2010, 11:00:57
LOL LOL LOL ne krahasim me ca foto ketu une qenkam si shpirt :D LOL

 • Postime: 12746
Mishel...............
#16 ne: 29-07-2011, 16:10:57
ama jo LOL