Shkruaj emrin te shohesh fytyren tende! - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkruaj emrin te shohesh fytyren tende!

Shkruaj emrin te shohesh fytyren tende!

· 17 · 3286

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

ne: 25-08-2010, 21:22:25
Ok loje gallate "Turn ur name into a face"

Shkruaj emrin dhe te formo fytyren..krahasojen i me ate qe keni..a ngjasojne?! :D

http://turnyournameintoaface.com/

Une kom dal si burr po hajt mo :LOL

 • Postime: 1113
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-08-2010, 22:31:57
I bukur ky scripti por mua nuk me peqeu fare shiko se si me nxorri!  hmmmmm:

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-08-2010, 23:23:56
Une  :D

 • Postime: 18277
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 26-08-2010, 09:10:58
Berno te paskan dal trut anash ngaqe ke shume.. :D

 • Postime: 277
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 26-08-2010, 09:15:22

Mister x

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#5 ne: 27-08-2010, 00:04:36
Une  :DFiks ashtu je vallai :D :D

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 27-08-2010, 00:11:35
Fiks ashtu je vallai :D :D

Ma i shpif si ty jo njeher LOL  :P

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 28-08-2010, 10:25:09
Arjol
 :D

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 28-08-2010, 10:43:29
E Paske te njejte si Mister X mos keni te 2 te njejtin emer  :D

 • Postime: 1439
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 28-08-2010, 22:45:00
Jo vella nuk besoj, ai ka emrin e vet dhe une timin :D

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#10 ne: 28-08-2010, 23:56:43

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#11 ne: 28-08-2010, 23:57:22
LOL LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 29-08-2010, 00:30:40
olaola sh bukurane ke dale :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#13 ne: 29-08-2010, 00:36:54
ta boj copy per ne pashaprt LOL LOL

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 27-12-2010, 10:58:30
une :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 27-12-2010, 11:00:57
LOL LOL LOL ne krahasim me ca foto ketu une qenkam si shpirt :D LOL

 • Postime: 12739
 • Karma: +31/-8

#16 ne: 29-07-2011, 16:10:57
ama jo LOL

Temat e fundit