×
Hyrja
Profili

Shkruaj emrin te shohesh fytyren tende!

Shkruaj emrin te shohesh fytyren tende!

· 17 · 3155

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

ne: 25-08-2010, 21:22:25
Ok loje gallate "Turn ur name into a face"

Shkruaj emrin dhe te formo fytyren..krahasojen i me ate qe keni..a ngjasojne?! :D

http://turnyournameintoaface.com/

Une kom dal si burr po hajt mo :LOL

 • Postime: 1111
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 25-08-2010, 22:31:57
I bukur ky scripti por mua nuk me peqeu fare shiko se si me nxorri!  hmmmmm:

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-08-2010, 23:23:56
Une  :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 26-08-2010, 09:10:58
Berno te paskan dal trut anash ngaqe ke shume.. :D

 • Postime: 277

#4 ne: 26-08-2010, 09:15:22

Mister x

 • Postime: 4261

#5 ne: 27-08-2010, 00:04:36
Une  :DFiks ashtu je vallai :D :D

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 27-08-2010, 00:11:35
Fiks ashtu je vallai :D :D

Ma i shpif si ty jo njeher LOL  :P

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 28-08-2010, 10:25:09
Arjol
 :D

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 28-08-2010, 10:43:29
E Paske te njejte si Mister X mos keni te 2 te njejtin emer  :D

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 28-08-2010, 22:45:00
Jo vella nuk besoj, ai ka emrin e vet dhe une timin :D

 • Postime: 1215

#10 ne: 28-08-2010, 23:56:43

 • Postime: 1215

#11 ne: 28-08-2010, 23:57:22
LOL LOL LOL

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 29-08-2010, 00:30:40
olaola sh bukurane ke dale :P

 • Postime: 1215

#13 ne: 29-08-2010, 00:36:54
ta boj copy per ne pashaprt LOL LOL

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 27-12-2010, 10:58:30
une :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 27-12-2010, 11:00:57
LOL LOL LOL ne krahasim me ca foto ketu une qenkam si shpirt :D LOL

 • Postime: 12743

#16 ne: 29-07-2011, 16:10:57
ama jo LOL

Temat e fundit