Telefoni prish! - 41 - Lojra

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Telefoni prish!

Telefoni prish!

· 2430 · 78234

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1000 ne: 25-05-2005, 15:28:47
....por nuk ishte e vendosur sa duhej....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1001 ne: 25-05-2005, 15:29:33
...për t'i thënë lamtumnirë...

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1002 ne: 25-05-2005, 15:35:39
...jetes se vajzerise por tani iu kujtua se....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1003 ne: 25-05-2005, 15:39:54
...ka ardhur koha.

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1004 ne: 25-05-2005, 15:45:34
....qe ta bente dreken gati se kishte ftuar miq...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1005 ne: 25-05-2005, 16:05:24
...të largët me të cilët...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1006 ne: 25-05-2005, 17:55:28
...kishte kaluar nje jave bashke ne det dhe...

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1007 ne: 25-05-2005, 18:01:29
...per pak kishin ken duke u mbytur por ....

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1008 ne: 25-05-2005, 18:03:27
...patën shpëtuar. Darka...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1009 ne: 25-05-2005, 18:04:34
...erdhi mu ne kohe te duhur,ashtu edhe ky quni planifikonte...

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1010 ne: 25-05-2005, 18:13:22
te bente dicka shum .....

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1011 ne: 25-05-2005, 18:17:21
...romantike,por po na ate moment asaj i erdhen...

 • Postime: 6973
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1012 ne: 25-05-2005, 18:21:55
...disa mysafirë të tjerë të cilët...

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1013 ne: 25-05-2005, 18:24:18
...as qe ishin te ftuar dhe ia filluan...

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1014 ne: 25-05-2005, 18:28:31
te iknin ato 'tjeret ......:D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1015 ne: 25-05-2005, 18:30:45
...qe ishin me ftesa V.I.P keshtu edhe ky quni vendosi te...

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1016 ne: 25-05-2005, 18:38:37
te ikte bashke me ta sepse........

 • Postime: 1908
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1017 ne: 26-05-2005, 05:33:04
duhej te arrinte ne shtepi para ores 21.00 sepse numeroheshin kepucet ne shtepi, por..........

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1018 ne: 26-05-2005, 10:21:58
...vajza nuk e lejoi sepse donte ta kalonte naten me te.... :P

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1019 ne: 27-05-2005, 09:46:10
kushqe ai mbeti pa shku ne shpi .... :D

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1020 ne: 27-05-2005, 09:49:21
....dhe ish i lodhur shume keshtu qe vendosi te fleje....LOL

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1021 ne: 27-05-2005, 10:24:19
jashte sepse edhe ajo vajza nuk e pranoi .... :D

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1022 ne: 27-05-2005, 10:31:04
....se ai kuterbonte alkool.... :(

 • Postime: 5022
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1023 ne: 27-05-2005, 10:50:12
kushqe ai mori udhen per .....

 • Postime: 3703
 • Karma: +3/-2
 • Gjinia: Femer

#1024 ne: 27-05-2005, 10:56:58
...ne kopesht....

Temat e fundit